“Vždyť je to přeci metoda diktátorů“: Proč Vít Rakušan porovnal Babiše a Putina

Policisté v civilním oblečení zasahovali na mítinku Andreje Babiše, který od začátku léta jezdí republikou a setkává se s voliči. Mnoho českých politiků již případ okomentovalo.

Vít Rakušan/Zdroj: YouTube

Dle prvního místopředsedy vlády a ministra vnitra České republiky Víta Rakušana, jde o extrém. Dodal, že expremiér Babiš vystupoval jako Putin, když pojmenoval své oponenty za fašisty. O tom informuje na svých webových stránkách portál Seznam Slovník.

Andrej Babiš/Zdroj: YouTube

Musel hned kontaktovat pana policejního prezidenta, která při svém nástupu do funkce slíbil profesionalitu police. O tom informuje na svých webových stránkách portál Seznam Zprávy.

Vít Rakušan/Zdroj: YouTube

Rakušan sdělil, že nemusí být brán ohled o jaký politický mítink se jedná, ale kažpodadně musí zástupci policii vystupovat profesionálně.

Andrej Babiš/Zdroj: YouTube

Podle twitterových záznamů, první věta v Táboře od Andreje Babiše byla: ”Jsou tu samý fašisti a nacisti.”

Vít Rakušan/Zdroj: YouTube

“Vždyť je to přeci metoda diktátorů. Ani voliči Andreje Babiše nemilují Vladimira Putina, ale ten dělá totéž – označuje své oponenty a nepřátele za fašisty a nacisty,“ uvedl první místopředseda vlády v interview pro portál.

ČTĚTE TAKÉ: “ZŘEJMĚ VŮBEC NECHÁPE, JAKOU MÁ FUNKCI“: JIŘÍ PAROUBEK PROMLUVIL O FIALOVI. PROČ SE DO NĚJ EXPREMIÉR OSTŘE PUSTIL

PSALI JSME: NA SETKÁNÍ BABIŠE S VOLIČI DOŠLO K INCIDENTU: JAK NA TO REAGOVALI FIALA A RAKUŠAN

Share