„Moc mě potěšilo, že mají zájem udělat něco pro tu skupinu obyvatelstva“: Princ Harry a jeho manželka nyní v Los Angeles rozvážejí jídlo

V současné situaci s šířením koronaviru princ Harry a Meghan Markle se dobrovolně zúčastnili dvakrát a dodávali jídlo ohroženým obyvatelům Kalifornie.

Svět se ze dne na den učí o nové charitativní práci Meghan Markle a Prince Harry. Dříve se pár rozhodl věnovat 90 000 GBP britské charitativní organizaci Feeding Britain, nyní však pár pomohl samotným Američanům.

.

Podle ET, Meghan a Harry podporovali Projekt Angel Food, který dodává jídlo starším lidem trpícím chronickými nemocemi a poruchami imunitního systému během pandemie koronaviru.

„Jsem nadšený, že si manželé vybrali právě nás. Moc mě potěšilo, že mají zájem udělat něco pro tu v současnosti koronavirem vůbec nejohroženější skupinu obyvatelstva, kterou jsou lidé ve vyšším věku“řekl upřímně ředitel neziskovky.

.

Pár se proměnil v dobrovolníky a poskytl jídlo 20 rodinám samostatně.

Poprvé dodávali jídlo jídlo na velikonoční neděli 12. dubna a včera 15. dubna opakovali svou iniciativu.

.

Dodržovali veškerá náležitá bezpečnostní opatření – používali roušky, rukavice a udržovali vzdálenost.

.

„Řekli nám, že slyšeli o přetížení našich řidičů a chtěli dobrovolně zmírnit zatížení, které na ně dopadlo,“uvedl ředitel projektu Angel Food.

Share