„Moje sestra zničila královskou rodinu jako tornádo“ : Je známo, kdy princ Harry a Meghan Markle oficíalně opustí královskou rodínu

9. března splní své poslední povinnosti jako členové královské rodiny.

Kancelář prince Harryho a Meghan Markle v Buckinghamském paláci bude zavřena začátkem dubna. Megzit se bude konat 31. března.

.

Předtím se vévoda a vévodkyně vrátí z Kanady do Velké Británie a zúčastní se řady událostí ve stavu rodiny monarchy.

Splní své poslední povinnosti 9. března ve opatství Westminster, kde se bude konat veřejná služba.

.

Chtěli bychom vám připomenout, že královská rodina oznámila své přání žít ve dvou zemích – Británii a Kanadě v prohlášení o jejich vystoupení z královské rodiny.

Toto rozhodnutí dvojice šokovalo nejen fanoušky dvojice, ale také přátelé prince. Později však královna Alžběta II podporovala rozhodnutí páru vzdát se královských privilegií a v tomto procesu uvedla „přechod“.

.

Vysvětlil Harry své rozhodnutí tím , že řekl, že po svatbě s americkou herečkou Meghan Markle doufali, že budou i nadále sloužit královně, ale bez veřejného financování, ale to bylo nemožné.

.

Je také známo, že princ Harry a Meghan Markle stále nemohou používat tituly Jeho a Její královské Výsosti. Rovněž nebudou dostávat peníze na plnění svých královských povinností.

.

Kromě toho, pokud se princ Harry a Meghan Markle rozhodli, že se vzdají královské moci, musí vrátit britským daňovým poplatníkům peníze, které byly utraceny během svatby. Celkový dluh páru dnes činí 5 milionů GBP.

.

Pár v současné době pobývá v Kanadě, kde již byli místní frustrováni. Kanaďané byli nuceni žádat , aby nepokrývali licenční poplatky za pomoci daňových poplatníků.

.

Nedávno se stalo známým, že si Meghan Markle a princ Harry natočí dokumentární filmy.Dvojice bude produkovat a produkovat dokumenty o sociálních tématech, jako je duševní zdraví a změna klimatu.

.

Sestra Meghan je přesvědčená o tom, že ona je ta, kdo způsobil, že princ se od rodiny odtrhl. „Moje sestra zničila královskou rodinu jako tornádo,“ řekla Samantha.

.

Share