Monika Binias se pustila do Jaromíra Soukupa: řekla, proč o něm nemůže říct nic pozitivního

Media a veřejnost nyní nejvíce diskutuje o těhotenství Agáty Hanychové, která randí s Jaromírem Soukupem. Právě mediálního magnáta zrovna nemusí Monika Binias. Ta nyní prozradila, proč nemá Soukupa v oblibě. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

V minulosti se Monika Binias proslavila díky reality show Štiky. Málokdo ale ví, že influncerka také měla pořad i na TV Barrandov. Majitelem televize je právě Jaromír Soukup.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Show Tchyně byla vysílaná v roce 2015 a byla to také reality show, kdy Monika v roli fiktivní tchyně navštěvovala cizí rodiny s problémy ve vztazích.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup/Zdroj: instagram.com

Binias říká, že show byla velmi úspěšná, i když byla natočená jenom jedna řada. „Jaromír Soukup pořad zrušil, vůbec nevím, proč tomu tak bylo,“ uvedla Monika s tím, že se na nové pořady nedívá.

Lifestylová koučka dodala, že se jí vůbec nelíbí televizní pořady, které se nyní vysílají. Lidé prý špatně vnímají manželství a vztahy, pokud se chtějí dívat na seznamovací show apod.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Monika Binias příliš nerozumí novému vztahu Agáty Hanychové a myslí si, že modelka nakonec skončí s dětmi znovu sama. Důvodem je podle influencerky časté střídání partnerů a rozhodnutí pořídit si dítě po několika měsících ve vztahu se Soukupem.

Vidí na tom ale pozitivní věci. Binias podotkla, že Soukup je zajištěný člověk, který se o své dítě postará, i kdyby by se pár rozešel.

PSALI JSME: ŠÉF UNIJNÍ DIPLOMACIE JOSEP BORRELL: EVROPA BY MĚLA BRÁT PUTINOVÉ JADERNÉ HROZBY VÁŽNĚ

PŘIPOMÍNÁME: “NEZKLAMEME JI“: V PRAZE ZVÍTĚZILA KOALICE SPOLU. BOHUSLAV SVOBODA SDĚLIL, JAK CHTĚJÍ ZMĚNIT ŘÍZENÍ HLAVNÍHO MĚSTA

Share