Miloš Zeman upřímně promluvil o zdravotním stavu: „Snad nyní budu v míru žít s knihami“

Prezident Miloš Zeman řekl, že se v poslední době cítí lépe, než před několika měsíci. Hlava státu si také pochvalovala, že se o něm nemluví, že je na smrtelné posteli. Kromě toho politikovi by mohli ke konci roku vyndat žaludeční sondu a byl to pro něho vánoční dárek. Informuje o tom CNN Prima NEWS.

„Cítím se lépe než v posledních měsících,“ uvedl Zeman s tím, že se nyní nemluví o jeho rezignaci kvůli zdravotnímu stavu. Prezident si také rýpl do Miloše Vystrčila a Pavla Fishera, kteří to navrhovali.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Tento postup politiků Zeman označil za hyenismus.

K Vánocům by prezident mohl dostat speciální dárek a lékaři by mu mohli vyndat žaludeční sondu, kvůli které nemůže létat. Nyní Zeman používá jen vrtulník, ale mohl by si ještě zalétat i letadlem.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

V lednu se budou konat prezidentské volby a Zeman tak svou funkci opustí. Prezident teď prozradil, co bude dělat dál. Politik řekl, že si chce užívat klidného života, číst knihy a dívat se na historické pořady. „Snad nyní budu v míru žít s knihami,“ dodal politik.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Letos Miloš Zeman byl dvakrát v nemocnici a jednom z případů byl ve vážném stavu. Hrad ale důvody hospitalizace nezveřejnil.

PSALI JSME: „POKLÁDÁM TO ZA OSTUDU A MRAVNÍ SELHÁNÍ“: PROČ MIROSLAV KALOUSEK OSTŘE KRITIZOVAL PLZEŇSKÉ PIRÁTY

PŘIPOMÍNÁME: OKAMURA PROMLUVIL O ŽENĚ, KTERÁ HO ZASÁHLA ŠTRÚDLEM SE ŠLEHAČKOU: „BĚHEM PŮL VTEŘINY ZAKROČILI POLICISTÉ V CIVILU“

Share