„Musím s tím žít“: Schwarzenegger poprvé promluvil o rozvodu po 25 letech manželství

75letý americký herec Arnold Schwarzenegger zveřejnil na Instagramu upoutávku k dokumentu Arnold od Netflixu, ve kterém emocionálně a veřejně sdílel své emoce spojené s jeho rodinou, a upřímně a bez přikrášlení hovořil o své životní cestě.

Americký herec Arnold Schwarzenegger/ Zdroj: YouTube

Vzestup k hollywoodské hvězdné slávě bude zaznamenán v projektu o třech epizodách, který vyjde 7. června.

Hvězda Terminátora poprvé promluvil o rozvodu po 25 letech manželství. Schwarzeneggerovo 25leté manželství s Marií Shriver skončilo v roce 2011, když vyšlo najevo, že herec měl syna Josepha Baenu s hospodyní Mildred Baenaovou.

Americký herec Arnold Schwarzenegger/ Zdroj: YouTube

„Lidé si budou pamatovat nejen mé úspěchy, ale i ty neúspěchy. Bylo to velmi těžké pro mé manželství, pro můj vztah s dětmi. Způsobil jsem dost bolesti své rodině. Budu s tím muset žít do konce života,“ řekl herec.

Dokument obsahuje dosud neviděné záběry herce, zejména ze zákulisí jeho cesty do politiky, když se stal guvernérem Kalifornie. „Musel jsem se toho hodně naučit, musel jsem překonávat překážky,“ uvedl Arnold.

Americký herec Arnold Schwarzenegger/ Zdroj: YouTube

„Existují úkoly a problémy, já ale chci dělat to, co všichni považují za nemožné,“ dodal slavný herec a politik.

Arnold Schwarzenegger and Maria Shriver se vzali v roce 1986. Rozvedli se v roce 2011 a rozvod dokončili v roce 2021. Hercův nemanželský syn Joseph se narodil 2. října 1997, jen pár dní poté, co Shriver porodila čtvrté dítě, Christophera.

Rozvod neprovázely skandály. Po rozvodu děti s hercem dlouho nechtěly komunikovat, v průběhu let ale ledy roztály a nyní spolu tráví spoustu času.

Americký herec Arnold Schwarzenegger/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: „Nikdy jsem se nevzdávala“: Oscarová herečka Jane Fondová poprvé promluvila o těžkostech v životě

PŘIPOMÍNÁME: „Zbývají dva roky života“: Herec Dolph Lundgren oznámil, že už osm let tajně bojuje s těžkou nemocí

Share