Slavná herečka Eliška Balzerová dnes slaví 74. let: proč v minulosti chtěla opustit Česko

Eliška Balzerová se narodila v roce 1949 ve Vsetíně, dnes slaví 74. narozeniny. Herečka vypadá skvěle, dá se říct, že ani nestárne. S manželem Janem žije 49 let, mají dvě děti a vychovávají už čtyři vnoučata.

Eliška Balzerová vystudovala v Brně konzervatoř a JAMU. Byla velmi aktivní studentkou, a tak se nejen učila, ale také často chodila na večírky. Podle CNN Prima News udržovala souběžně i dva vztahy najednou.

Eliška Balzerová / Zdroj: youtube.com

V roce 1968 vtrhla vojska Varšavské smlouvy do Československa. Poté chtěla Eliška Balzerová emigrovat. Tehdy byla studentkou.

V show 7 pádů Honzy Dědka prozradila, že začala randit se Švédem, její spolužačka chodila se Švýcarem. Herečka se chtěla vdát a odcestovat do Švédska, pak by mohli žít v nějaké jiné zemi. To se jí ale nepodařilo.

Eliška Balzerová / Zdroj: youtube.com

Její životní láskou je filmový producent Jan Balzer. Vzali se v roce 1974, herečce bylo tehdy 25 let. Příští rok manželé oslaví zlatou svatbu neboli 50. výročí. Jejím receptem na šťastný vztah je to, že se v mládí vybouřila.

Mají spolu dvě děti, jejich syn Jan pracuje jako farmaceut a dcera Adéla je divadelní dramaturgyně. Eliška s manželem Janem vychovává také čtyři vnoučata.

Eliška Balzerová / Zdroj: youtube.com

Šťastní čtyřnásobní prarodiče mají velký dům, a tak s nimi pod jednou střechou žije celá jejich rodina. „Slavíme společně všechna jubilea, Vánoce, svátky… Scházíme se u nás,“ cituje Balzerovou CNN Prima News.

PSALI JSME: „ODBARVOVALI JSME TO TŘIKRÁT“: JANA BERNÁŠKOVÁ KVŮLI ROLI ZMĚNILA IMAGE, STALA SE Z NÍ BLONDÝNA. JAK TEĎ HEREČKA VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: „DOSTALA SE Z TOHO“: PAVLA TOMICOVÁ SE OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI. ZASE SE USMÍVÁ A ZÁŘÍ ŠTĚSTÍM

Share