Na Hrad se vrací noblesa: Češi Evu Pavlovou obdivují. Proč lidé sledují její život a chválí ji

Eva Pavlová se stala miláčkem veřejnosti, lidé ji často chválí na sociálních sítích, a to i přesto, že její manžel Petr Pavel se teprve nedávno oficiálně stal prezidentem, funkci první dámy proto zastává pouhé dva týdny. Jedním z důvodů je zřejmě to, že Češi mají po 20 letech na Pražském hradě opravdovou dámu. Píše o tom web eXtra.cz.

Eva Pavlová a Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

Čeští občané sledují program první dámy a zajímají se o to, jak vypadá na oficiálních akcích. Prezidentský pár nedávno navštívil Slovensko a Polsko.

Eva Pavlová vypadala skvěle, stylisté ji chválili, umí se podle nich oblékat. Server eXtra.cz píše, že se v podobě Evy Pavlové na Pražský hrad vrátila noblesa.

Eva Pavlová a Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

Předchozí dvě první dámy byly neviditelné. Lidé nevěděli téměř nic o tom, čemu se věnovaly a co dělaly Livia Klausová a Ivana Zemanová, byly spíš „upozaděny“.

Podle zmíněného serveru se lidé nyní zajímají o život Evy Pavlové, protože neměli za posledních 20 let na Pražském hradě pořádnou první dámu.

Petr Pavel a Eva Pavlová / Zdroj: Instagram.com

Poslední takovou byla Dagmar Havlová, která se stala manželkou prezidenta Václava Havla v roce 1997. Zastávala funkci první dámy do 2. února 2003.

PSALI JSME: PREZIDENT SE POCHLUBIL NOVOU FOTKOU: „MASARYK JEZDIL NA KONI, PROČ BY NEMOHL PAVEL JEZDIT NA MOTORCE,“ REAGUJÍ FANOUŠCI

PŘIPOMÍNÁME: TOMIO OKAMURA PŘEKVAPIL BUBÍLKOVOU: „ŘEKL MI, ŽE NEJSEM ŠPATNÁ A ŽE JE SINGL. Z TOHO JSEM BYLA MIMO“

Share