Tomio Okamura překvapil Bubílkovou: „Řekl mi, že nejsem špatná a že je singl. Z toho jsem byla mimo“

Zuzana Bubílková je známá jako komička a moderátorka, ale je také novinářkou. Před pár lety natočila video s předsedou opozičního hnutí SPD Tomiem Okamurou. Byla to zajímavá zkušenost, zavzpomínala na to v Show Jana Krause.

Tomio Okamura kdysi poskytl rozhovor, se Zuzanou Bubílkovou natočili video. Opoziční politik podle ní neustále něco říká, je ho prý slyšet, i když ještě nepřišel do studia.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

Z tohoto důvodu ho moderátorka požádala, aby mlčel, když ho bude představovat. Udělal to, ale pak znovu mluvil a Bubílková nedokázala mu skočit do řeči.

Zuzana Bubílková / Zdroj: youtube.com

Dělala politickou zpravodajku, takže byla vytrénovaná, že počká na nádech a skočí do řeči. Tentokrát se jí to však nepodařilo. „Okamura nedýchá,“ vysvětlila Zuzana Bubílková s tím, že šéf SPD má snad žábry.

Zuzana Bubílková / Zdroj: youtube.com

Politik ji však po rozhovoru překvapil. „Když jsme skončili, řekl mi, že nejsem špatná, jen potřebuju školení, a že je ochoten mi ho dát. Pak se podíval na mě znovu a řekl mi, že je singl. Z toho jsem byla mimo,“ prozradila Zuzana Bubílková v Show Jana Krause.

PSALI JSME: NEMOCNÝ BRUCE WILLIS SLAVÍ 68. NAROZENINY: RODINA ZVEŘEJNILA DOJEMNÉ VIDEO

PŘIPOMÍNÁME: STANISLAV HLOŽEK SI POSTĚŽOVAL NA ZDRAŽOVÁNÍ: „JE TO VIZITKA TĚCH, KTEŘÍ SE O NÁS MAJÍ STARAT“

Share