Prezident se pochlubil novou fotkou: „Masaryk jezdil na koni, proč by nemohl Pavel jezdit na motorce,“ reagují fanoušci

Čtvrtý prezident České republiky Petr Pavel je vášnivým motorkářem. Před pár dny se na svém Instagramu pochlubil jednou motorkou. Chtěl by tak absolvovat zahraniční cesty, ale už si to kvůli své funkci dovolit nemůže.

Petr Pavel miluje motorky už řadu let, první si pořídil v době, když studoval na vysoké škole. Na motorce se pravidelně fotil během prezidentské kampaně. Svému koníčku se věnuje i poté, co byl zvolen hlavou státu.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

Podle serveru Blesk.cz prezident přijel začátkem tohoto měsíce zahájit motorkářský veletrh Motocykl Praha v Letňanech. Na mašinách s ním přijela i jeho ochranka.

Doufá, že v budoucnu bude mít čas se podobných akcí účastnit. Teď ale musí pracovat a už navštívil Slovensko a Polsko.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

Nedávno se však pochlubil na Instagramu novou fotkou, v motorkářském oblečení seděl na mašině. „Kdyby se takhle daly absolvovat i zahraniční cesty,“ napsal Petr Pavel.

Někteří fanoušci se ho ptali, zda plánuje jezdit na motorce po republice, podle jejich názoru by se to lidem líbilo. „Jste Prezident, proč by to nešlo?“ ptali se sledující.

Petr Pavel / Zdroj: youtube.com

„Masaryk jezdil na koni, proč by nemohl Pavel jezdit na motorce,“ napsal jeden uživatel sociální sítě. Někdo také zavtipkoval, že zveřejněná fotografie by byla skvělým obrázkem na poštovní známky.

PSALI JSME: 79LETÝ ROBERT DE NIRO PO DLOUHÉ DOBĚ VE SPOLEČNOSTI: FANOUŠCI HO MÁLEM NEPOZNALI

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELKA JANA SAUDKA PROMLUVILA O DALŠÍM TĚHOTENSTVÍ: „MYSLÍM SI, ŽE MI UBÍHÁ ČAS, TAK SE NEBUDU BRÁNIT“

Share