„Nejsou tak nemocní, nebojte se“, ujistil syn Toma Hanksa a komentoval zdraví svých rodičů

Poznání hollywoodského herce Toma Hanksa a jeho manželky Rity Wilsonové ohromilo svět. Pár uzavřel v Austrálii koronavirus.

Synové páru spěchali, aby ujistili starosti o příznivce a zdůraznili, že rodiče dostávají náležitou lékařskou péči.

.

12. března, bylo známo, že slavný herec Tom Hanks a jeho manželka Rita Wilsonová byli prvními oběťmi koronavírusu. Pár se rozhodl odhalit svou nemoc okamžitě poté, co se dozvěděl, že výsledky byly pozitivní.

.

Ano, světová komunita reagovala na přiznání Toma Hanksa vlnou diskuse a paniky. Veřejnost si však všimla syn herce Chet a Colin, který se narodil v prvním manželství Toma s herečkou Samanthou Lewisovou.

Na osobních stránkách zveřejnil 29letý Chet Hanks video, které ujistilo fanoušky. Řekl, že po nešťastných zprávách mluvil se svými rodiči. Zdůraznil, že jejich stav je stabilní.

.

„Ano, to je pravda. Moji rodiče dostali koronaviru. Právě teď jsou v Austrálii, protože tam můj táta natáčel film. Jsou v pořádku a nejsou tak nemocní, nebojte se. Je zřejmé, že přijímají nezbytná opatření“, řekl mladý muž.

Kromě toho veřejně prohlásil potomek Toma Hanksa z prvního manželství, 42letého herce a producenta Colina. Řekl, že naposledy viděl své příbuzné před více než třemi týdny, ale jsou neustále v kontaktu:

„Moji rodiče dostávají náležitou pomoc v Austrálii a cítí se dobře, v dobrém duchu … Jsou přesvědčeni, že se plně zotavují.“

Je také známo, že herec s manželkou v před zjištěním diagnózy navštívili řadu veřejných míst, včetně známé pláže Bondi nebo Opery.

.

Share