Několik triků, které musíte znát, jestli nenávidíte uklizení

Přišel čas uklízet dům sestřih peníze! Uklizení teď se stane potěšením. Tyhle nejlepší triky, které můžete užívat při uklizení svého domu, zachrání vás dokonce i v nejtěžší čas. Používejte to na zdraví!

1. Můžete použit sliz s úžasnou prospěchem!

.

Můžete zamísit ¼ hrnku boraxu v hrnku teple vody a zamícháte s 150 gram lepidla. Užíváte tou lepkavou směs, aby posbírali drobky na klávesnici.

2. Můžete vyčistit desku citronem.

.

Zničit skvrny s desky můžete dvěmi prostými přísadami, které určitě mate u sebe doma. Vysypte sůl na desku a potom tříte ji pomoci citronu.

3. Můžete prošoupávat okna novinami.

.

Abyste nepoškodili okna po chemickém čištění, zmačkejte noviny a můžete prošoupát okna nasucho.

4. Zničte rez!

.

Zničte rez na vaši litinovém nádobí. Nechte ji v octu, kdy se rez začíná lopat, nemažte na nádobí obyčejný olej, a začnete péct při 175 stupňů Celsia během hodiny.

5. Mějte vaši sluchátka čistými.

.

Není ve světě víc nepříjemné, než špinavá sluchátka, určitě jestli jich používal někdo jiný. Užijte zubní kartáček, aby vyčistili vnitřní část sluchátek a tříte vlhkým ubrouskem s antiseptikem.

6. Zničte škrábnuti na dřevěných povrchu.

.

Aby jste zničil škrábnutí na dřevěných stolech, zamíchejte ¼ bílého octu a ¾ olivového oleje. Budete překvapeni tím, nakolik pěkné pracuje ten čisticí trik.

7. Zachraňte houbičku.

.

Hubičky jsou úžasný dům pro bakterii. Tady je úžasný trik, aby vaši hubičky byli čistými, nechte je v mikrovlnce na chvilku, a zapomeňte o bakteriích.

8. Vyčistite plastové hračky.

.

Nasypte do myčky nádobí hračky vašeho dítěte. Znali jste, že můžete je dezinfikovat takovym způsobem? Prostě si vyberte správný režim a nedávejte tam malé věci.

9. Vyčistite žehličku.

.

Špínu na žehličce muže nechat vaši košili nežehleními. Aby ji zničit, vysypte sůl na žehlicí prkno a žehlíte, kdy žehlička bude tepla. Špína zmizí za několik sekund.

10. Zbavte se od všech vlasů a srsti.

.

Vžité vlhkou, gumovou rukavici. Je to zvláštní, ale se srst mazlíčků k ni přilepí, jak magnet, kdy provedete svou rukou po gauču.

11. Vyčistíte sprchu.

.

Jste zjistil, že sprcha je více špinavá než společensky záchod? Tady je geniální trik. Můžete zavázat pytlík s bílým octem navrchu sprchy a nechte ho tam na celou noc. Příští ráno budete ji nepoznáte.

12. Vyčistit boty jednoduchým prostředkem.

.

Vyčistíte své boty pomoci odstraňovaču laku pro nehty. Nalejte trochu na vatový tampon a můžete třít skvrny.

13. Vyčistíte žaluzie jedním kartáčem.

.

Pečlivě vyčistíte žaluzie pomoci velkého kartáčku. Čím větší kartáč, tím větší plochu můžete vyčistit.

14. Nenajdete ve svém domě špinavé kouty.

.

Jestli nemáte vysavače se speciálním nátrubkem pro malou místnost, například spára mezi okny, můžete vzít obyčejný kotouč toaletního papíru můžete přehnout ho ve formu, kterou potřebujete.

15. Přidejte blesk automobilnímu světlu.

.

Nejlepším prostředkem se stane zubní pasta s potravinovou sodou a bělidlem. Užívejte hadr pro zubní pastu a vytříte ji do blesku.

16. Vyčistíte mikrovlnku za 14 minut.

.

Musíte vzít nějaké nádobí, a naplnit ho citronem, ¼ kelímku octu(jablečného, nebo bílého), vodou a nechte v mikrovlnce na 4 minuty, aby udělali páru.

Potom nechte dveře zavřenou na 10 minut, aby směs zvládla vyplnit svou práci. Nakonec musíte vzít vlhkou tkaninu a vytřít všechno uvnitř mikrovlnky.

17. Oživíte starý smeták.

.

Nové smetáky stojí hodně peněz, a nakupovat pokaždé novou nikdo nechce. Prostě můžete přikryt starými ponožkami.

18. Uklídte vazké skvrny s rozumem.

.

Můžete užit mouku pro čištění tekutých nebo vazkých látek. Pohlcuje nadbytek vlhkosti a přeměňují odpadek v zatvrdlou látku.

19. Udělejte vaši staré jídelní příbory blýskavými.

.

Vyčistíte zrezavělé jídelní příbory pomoci kelímku ½ vody a ½ citronového džusu. Nechte je tak o 10 minut a potom vytříte měkkou tkaninou.

20. Vyčistíte ventilaci.

.

Udělejte čištění ventilaci pomoci tlakové láhvi se stlačeným vzduchem. Digestoře jsou největší příčinou požáru v domě, kvůli tomu, ten trik muže zachránit vás život.

21. Ukliďte pavučinu z metly.

.

Abyste zničily prach a pavučinu v vašim domě, které se sbírají na vaši metle, můžete ji promočit v mýdlové vodě, a dejte ji uschnout.

S těmi radami nikdy se nebudete bát uklizení.

Share