„Nepodávejte si ruce“: Princ William nezapomněl na pravidla bezpečnostní

I uprostřed koronavíru si královská rodina plní své pravomoci. Vévodové z Cambridge navštívili londýnskou ambulanci společně, aby poděkovali pracovníkům za jejich příkladnou práci během epidemie.

.

Zástupci britské monarchie vždy zaměřovali pozornost veřejnosti na důležité otázky. Ani v době, kdy smrtící virus rychle přebírá život lidí po celém světě, se Kate Middleton a princ William nevzdali svých principů a odpovědnosti.

Naléhavě žádal, aby se shromáždili a pomohli finančně charitativním organizacím, které se starají o osoby zasažené koronavirem. Nyní se královský pár rozhodl osobně poděkovat personálu.

Kate Middleton a princ William společně navštívili Croydon Ambulance Unit.

Pár poděkoval zaměstnancům National Health Service za jejich nepřetržitou práci a odpovědnost za vypuknutí koronavírusu ve Velké Británii.

„Lidé s různými zkušenostmi, dovednostmi a zázemím se setkávají pro společné dobro. Musíme si všichni být vědomi naší úlohy, pokud máme chránit ty nejzranitelnější,“uvedli vévodové z Cambridge.

Kate Middleton a princ William ukázali, že s rukama zacházeli antisepticky, než zahájili komunikaci se zaměstnanci.

.

Kromě toho pár veřejně zdůraznil, že je nyní nutné jednat v souladu s radou specialistů: zůstat v případě příznaků nachlazení doma, vyhnout se kontaktu s lidmi, aby se omezilo šíření viru.

„Nepodávejte si ruce!“ poznamenal rychle se smíchem a dokonce nezapomněl ani na to, že je nutné udržovat rozestupy.

Pro její odchod se Kate Middleton rozhodla pro elegantní oblek s nízkým klíčem.

Má na sobě růžový růžový oblek od Democratic British Marks & Spencer a krémovou halenku. Obraz byl doplněn stříbřitou lodičkou, jednoduchým stylem a denním make-upem.

Připomeňme, že od 20. března bylo ve Velké Británii infikováno více než 3 000, včetně 144 úmrtí.

K dnešnímu dni vláda uzavřela všechna zařízení veřejného stravování, noční kluby, divadla, kina, tělocvičny a zábavní centra. Vláda navíc vyplatí 80% mezd zaměstnancům, kteří kvůli omezením zůstanou bez příjmu.

Share