Ornella Koktová reagovala na kritiku své matky Moniky Binias: „Můj koníček fakt není hádat se s lidmi“

Ornella Koktová si během natáčení Výměna manželek postěžovala na své rodiče a řekla, že její matka ji v dětství zavírala na záchod. Monika Binias tuto informaci potvrdila a svou dceru zkritizovala, označila ji za špatnou matku. Ornella na matčina slova také zareagovala.

Monika Binias v rozhovoru pro Expres.cz zkritizovala svou starší dceru, označila svá vnoučata za chudáky a řekla, že prý rostou „jako dříví v lese“. Vyčetla ji i nedostatek luxusu. Monika prohlásila, že na svou dceru není pyšná, protože její zeť Josef Kokta vychovává děti, uklízí a vaří.

Ornella Koktová / Zdroj: tv.blesk.cz

Ornella Koktová poskytla rozhovor pro eXtra.cz, reagovala na slova své matky. Tuto situaci označila za komickou a řekla, že očekávala, že její matka bude zase „šířit zlo“. Vtipkovala, že by o tom všem Monika mohla napsat knihu.

Luxus pro ni jako dítě nebyl důležitý, navíc upřesnila, že se o to staral její otec a babička. Je ráda, že přežila dětství. Horor to podle ní nebyl, pamatuje si dobré i špatné věci, ale teď už chce mít klid.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Prozradila, že na nenávistné zprávy své matky neodpovídala, protože neměla čas ani energii. Ornella hodně pracuje, má dvě firmy a musí také být aktivní na sociálních sítích, protože je influencerka. Zároveň vychovává tři děti. Je velmi zaneprázdněná, proto nesedí jen doma.

„Můj jediný koníček fakt není hádat se s lidmi,“ řekla Koktová pro eXtra.cz. Popřála Monice, aby žila spokojeně se svým mužem.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Snaží se neopakovat chyby své mámy, chce vychovávat děti bez konfliktů. „Určitě nezažívají teror. Nejšílenější je psychické týrání,“ dodala Ornella Koktová.

PSALI JSME: MONIKA BINIAS ZAREAGOVALA NA SLOVA SVÉ DCERY ORNELLY KOKTOVÉ: ZAVÍRALA JI NA RŮŽOVOBÍLÝ ZÁCHOD SE ZLATÝMI KOHOUTKY

PŘIPOMÍNÁME: MODERÁTORKA GABRIELA PARTYŠOVÁ SLAVÍ 45 LET: PROMLUVILA O DALŠÍ SVATBĚ

Share