„Poslední dva měsíce jsem strávila na chirurgickém oddělení“ : Angelina Jolie nečekaně zveřejnila své soukromí

Hollywoodská herečka Angelina Jolie, která se nedávno zúčastnila show Cirque du Soleil se svými dětmi, citově řekla, že její dvě dcery čelí vážným zdravotním problémům.

44letá hvězda napsala dlouhý článek v časopise Time, že Shilo a Zachara podstoupili operaci a vyzvala všechny ženy, aby byly silné.

.

Jolie uvedla, že třináctiletá Shiloh potřebovala operaci na kyčle, po které se mohla pohybovat pouze o berlích, a předtím byla operována patnáctiletá Zachara. Herečka si však nevšimla, co se s dívkou stalo.

.

„Poslední dva měsíce jsem strávila na operacích se svou nejstarší dcerou Zacharou a před několika dny sledovala, jak její mladší sestra podstupuje operaci kyčle.

.

Vědí, že o nich píšu, protože respektuji jejich soukromí. Místo aby jsme text publikovali, diskutovali jsme o tom všichni společně a nechali mě to napsat. “ řekla Angelina.

„Sledovala jsem, jak se moje dcery starají o sebe. Moje mladší dcera navštěvovala sestry spolu se svou starší sestrou a příště jsem jim pomáhala.

.

Viděla jsem, jak se mé dívky tak snadno navzájem připouštějí a neukládají se první. Cítila jsem radost, že se navzájem milují, ale také jsem pozorně sledovala, co je trápí. a jen si povzdechla, “řekla hvězda.

.

Kromě emocionálního příběhu dcery, celebrita také vyzvalа všechny dívky, aby si vážily sebe a nikdy nedovolily mužům, aby je ponížily.

.

„Jemnost dívek, jejich otevřenost a instinkt, aby vychovávaly a pomáhaly ostatním, musí být oceněna a neodsouzena.

.

Musíme udělat mnohem více pro ochranu žen a dívek ve všech společnostech … asi jedna bude důležitou součástí vaší cesty vpřed.

.

.

Držte se za ruce. Znáte svá práva. A nikdy vám nedovolte, aby vám někdo řekl, že nejste vzácní, že nejste zvláštní, a především, že si nejste rovni svému manželovi, “spromluvila herečka.

.

Share