Pekarová Adamová promluvila o výsledcích voleb: stylista zhodnotil její outfit

Minulý rok se předsedkyně Sněmovny Markéta Pekarová Adamová zviditelnila tím, že vyzvala lidi, aby se v době drahých energií oblekli do dalšího svetru. Nyní zhodnotila i prezidentské volby a prohru Andreje Babiše označila za obrovský debakl pro politika. Pekarovou zhodnotil teď i stylista Kája Pavlíček a ocenil její outfit. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Šéfka dolní komory Parlamentu řekla, že výhra Petra Pavla je výbornou zprávou o stavu české společnosti, což potvrdila velká účast voličů. „Tudíž jim záleží na tom, jakým směrem se bude Česká republika ubírat a kdo bude hlavou státu,“ dodala politička.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Odborníci naopak říkají, že vysoka účast lidí ve volbách není dobrým znamením, a kdyby se toto číslo dostalo na 80 až 90 %, znamenalo by to, že se ve společnosti děje něco strašného.

Rozdíl mezi kandidáty činil přes 900 000 hlasů a podle Markéty Pekárové Adamové je to pro Andreje Babiše obrovský debakl. Podle předsedkyně TOP 09 lidé brzy pochopí, že zvolení Petra Pavla bylo správnou volbou.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: youtube.com

Nyní političku zhodnotil stylista, který se vyjádřil o její outfitech. „Délka kabátu je v pořádku, modré boty k modrému kabátu, to mi nevadí,“ řekl Kája Pavlíček a dodal, že by měla zvolit výraznější výstřih. Ten by prý seděl lépe.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: zivotvcesku.cz

Další outfit už ale prý nebyl tak vhodný. Negativně zhodnotil kombinaci dvou barev a také délku a tvar sukně. Ten model je podle stylisty vhodný pro babičku, které je 85 let.

Markéta Pekarová Adamová / Zdroj: zivotvcesku.cz

Celkově je ale podle Havlíčka Pekarová hezká a mladá žena s krátkým účesem a hezkým obličejem. Volba šatů se jí ale nepovedla.

PSALI JSME: JOSEF DVOŘÁK PROMLUVIL O SVÉM DŮCHODU: „MNĚ TO PŘIPADÁ DIVNÉ“

PŘIPOMÍNÁME: „MĚLA JSEM NAKROČENO KE ZHROUCENÍ“: SIMONA KRAINOVÁ PROZRADILA, PROČ SE ZMĚNILY JEJÍ ŽIVOTNÍ PRIORITY

Share