Pětadvacet letý muž pracoval roky jako taxikář, jen aby našel svou ztracenou dceru

Internetový prostor a média si již dlouho uvědomují, že negativní zprávy a příběhy přitahují větší zájem a pozornost lidí a velkoryse nasycují společnost právě takovým druhem zpráv.

Ale ze všech těchto nešťastných příběhů je vždy potěšující dozvědět se o něčem radostném – Je to jako dech čerstvého vzduchu v otrávené atmosféře.

Zdroj: Howmade.ru

Tento úžasný příběh nemohl nechat žádného svědka lhostejným.

Vše začalo v roce 1994, když se na zahradě hrála tříletá dívka Wang Cifen a záhadně zmizela. Rodiče, kteří byli rozrušeni zármutkem, ji hledali, ale všechny pokusy byly neúspěšné.

Zdroj: Howmade.ru

Policie, dobrovolníci, příbuzní a přátelé byli připojeni k pátrání, ale všechno bylo marné. Místní nemocnice a přístřešky byly také bezmocné a po chvíli už nikdo nevěřil šťastnému návratu dítěte domů.

Všichni, kromě rodičů. Který nechtěli věřit v nejhorší a nechtěli se vzdát.

Otec dívky, Wang Mintsin, se rozhodl stát se taxikářem a každému ze svých cestujících ukázat fotografie své chybějící dcery, vyprávěl smutný příběh a požádal o sdílení na sociálních sítích. Více než 5 000 tisíc lidí slyšelo o zmizení malé holčičky a pokusilo se pomoci rodičům holčičky. Ale uplynulo 24 let prázdných očekávání a nadějí.

Zdroj: Howmade.ru

Jednoho dne si však člověk uvědomil, jakou chybu udělal při svém dlouhém hledání. Koneckonců, všechny ty roky ukazoval lidem obrázek malé dívky a po tom všem, po tolika letech, vypadala dívka úplně jinak.

Tyto myšlenky sdílel s policií a za pomoci moderních technologií byl po 24 letech vytvořen údajný vzhled ztracené holčičky. Jak chytrý byl milující otec pohřešovaného dítěte!

Zdroj: Howmade.ru

Srdce 27leté dívky se třáslo, když viděla portrét na jedné z policejních zpráv. Dlouho měla jiné jméno, ale věděla, že předtím, než opustila svůj rodný dvůr a ztratila se v přeplněné ulici, měla jiný život.

Zdroj: Howmade.ru

Test DNA potvrdil její vztah s Wang Mintsinem.

Po dlouhých letech se tak rodina zase setkala se svou ztracenou dcerou

Zdroj: Howmade.ru

Share