Policie nevylučuje, že za odchod zpěvačky Victorie může třetí osoba: Její muž se pohyboval ve vysokých podnikatelských a politických kruzích

Začátkem tohoto týdne v Ankaře tragicky zemřela česká zpěvačka Victoria Velvet. Turecká média napsala, že ji zastřelil manžel David Thomas Blyth a poté spáchal sebevraždu. Policie však vyšetřuje i verzi, že by manželský pár mohla zabít třetí osoba.

V domě byly jejich tři děti a nejstarší syn slyšel, jak se rodiče ten večer pohádali. Jejich potomci však nic neviděli, jen slyšeli.

Victoria Velvet / Zdroj: youtube.com

Turecká policie případ neuzavřela a stále jej vyšetřuje. Existuje možnost, že by manžele mohl zabít nějaký zločinec.

„Rodině zpěvačky oznámili, že vyšetřují i možnost, že by zločin spáchala třetí osoba. Nahrává tomu i fakt, že se Blyth pohyboval ve vysokých podnikatelských a politických kruzích v Ankaře,“ prozradil pro Super.cz zdroj blízký rodině zesnulé zpěvačky.

Victoria Velvet / Zdroj: Facebook.com

Její matka a sestra Alexandra odletěly do Turecka, kde se starají o jejich děti.

Alexandra smrt sestry a jejího manžela na sociálních sítích potvrdila, ale také požádala všechny, aby nevěřili tomu, co píší média, vyšetřování pokračuje.

Victoria Velvet / Zdroj: youtube.com

Poděkovala všem za krásné zprávy, ale požádala je, aby jim dali čas, teď jsou pro ně nejdůležitější dva synovci a neteř.

Victoria si však v poslední době na manžela nestěžovala, byla spokojená s rodinným životem. Advokát jejich rodiny David Němeček také popsal vztah manželů jako idylický.

Victoria Velvet / Zdroj: youtube.com

Serveru Super.cz to potvrdila i Victoriina kamarádka, podle ní manžel zpěvačku miloval a její život byl pohádkový.

PSALI JSME: „JE TO UŽ FAKT PŘEKROČENÍ HRANIC“: EVA BUREŠOVÁ PODALA NA „FANOUŠKA“ ŽALOBU ZA URÁŽKU

PŘIPOMÍNÁME: V PRVNÍ POLOVINĚ KVĚTNA BYLO V ČR REGISTROVÁNO 500 ELEKTROMOBILŮ: PROČ JSOU ČEŠTÍ ŘIDIČI KONZERVATIVNÍ A ČEHO SE BOJÍ

Share