„Porod Jaromíra Soukupa“: Zuzana Bubílková na Instagramu ukázala nové video. Jak reagovala na zprávu, že Agáta Hanychová je těhotná

Před dvěma měsíci začala moderátorka a satirička Zuzana Bubílková parodovat známé osobnosti. Na Instagramu ukazovala fotky a videa, dělala si legraci například z fotky zpěvačky Báry Basikové nebo z outfitu spisovatelky Radky Třeštíkové. Nedávno také promluvila o tom, že Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se těší na společného potomka.

Partneři nedávno potvrdili, že se na společné dítě těší. Mnoho lidí bylo překvapeno, ale někteří fanoušci předpokládali, že modelka je těhotná. Agáta a Jaromír začali randit zhruba před čtyřmi měsíci.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Partneři už dokonce pracují spolu, TV Barrandov vysílá show Agáta Jaromíra Soukupa. Jsou šťastní, oba zveřejňují na svých sociálních sítích společné fotografie a videa.

Zuzana Bubílková se k této situaci rozhodla vyjádřit na svém Instagramu. Někteří lidé se jí ptali, co si o těhotenství Agáty myslí.

Zuzana Bubílková / Zdroj: youtube.com

Agátě poblahopřála, ale pak dodala, jak by se podle ní mohly události dále vyvíjet. Vtipkovala, že Jaromír Soukup by pak mohl být moderátorem mnoha nových pořadů.

„Početí Jaromíra Soukupa, Těhotenství Jaromíra Soukupa, Porod Jaromíra Soukupa, Kojení Jaromíra Soukupa, Přebalování s Jaromírem Soukupem,“ vyjmenovala Zuzana Bubílková některé pořady, na které se těší.

Zuzana Bubílková / Zdroj: tv.blesk.cz

Pak dodala, že Agáta Hanychová může také mít svůj pořad s názvem Přebalování Jaromíra Soukupa. Lidé napsali mnoho komentářů, jejím fanouškům se líbí její smysl pro humor.

PSALI JSME: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ SKONČILA V NEMOCNICI: CO SE ZPĚVAČCE STALO

PŘIPOMÍNÁME: SPOLU JSOU UŽ 13 LET: BARBORA ŠTĚPÁNOVÁ SE PO DELŠÍ DOBĚ UKÁZALA VE SPOLEČNOSTI SE SVÝM MANŽELEM

Share