„To prostě nejde“: Hanychová prozradila, co jí zakazuje Jaromír Soukup a proč se s ním pohádala

Vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa je nyní jedním z nejsledovanějších v České republice. Mediální magnát přežil modelčinu tříměsíční zkušební dobu a dokonce se společně rozhodli o společné miminko. I když to vypadá, že pár nemá problémy, stejně se najdou okamžiky, kdy se na něčem nedohodnou. Nyní o tom promluvila Agáta na svých sociálních sítích. Píše o tom web extra.cz.

Hanychová a Soukup nyní čekají společného potomka. Kvůli svým povahám se ale občas dostanou do sporů. Nyní příčinou jejich rozepře byla chuť Agáty na sladkosti, kterým se před těhotenstvím vyhýbala.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Influencerka prozradila, že se se Soukupem výjimečně pohádala. „Já teď jím hodně sušenky,“ uvedla na Instagramu Agáta s tím, že jí během těhotenských nevolností pomáhají věnečky Opavia.

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová/Zdroj: instagram.com

Soukup modelce ale prý řekl, že by je neměla jíst a hlídat se i během požehnaného stavu.

Hanychová ale nemlčela a svému partnerovi vypálila, že ví, co má během těhotenství jíst. „Jako říkat těhotné holce, že by neměla jíst sušenky, to prostě nejde,“ zdůraznila dcera Veroniky Žilkové.

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová/Zdroj: instagram.com

Agáta také prozradila, že s Jaromírem zatím žijí odděleně. Jsou pár dní u Hanychové a pak pár dní u Soukupa.

PSALI JSME: NOVÝ PRŮZKUM ODHALIL, KDO BY VYHRÁL VOLBY: VĚTŠINA VLÁDNÍCH STRAN BY SE DO SNĚMOVNY NEDOSTALA

PŘIPOMÍNÁME: „CELKOVÝ KLIDOVÝ REŽIM DO KONCE MĚSÍCE“: MARIE ROTTROVÁ ZRUŠILA NĚKOLIK KONCERTŮ. PROZRADILA, CO SE JÍ STALO

Share