Prachař a Sandeva se objevili na veřejnosti s novinou: “Čekali jsme na to dva roky“

Po boku devětatřicetiletého Jakuba Prachaře od roku 2021 je česká herečka makedonského původu Sara Sandeva. Pětadvacetiletá krásná je velmi talentovanou herečkou.

Po dvou letech nakonec se veřejnosti ukáže to, co pár tak dlouho připravoval. Spolu zamilovaný pár vyrazil na premiéru očekávané pohádky Vánoční příběh.

Ta se natáčela během přísných koronavirových opatření a nakonec krátce před letošním adventem se objevila v českých kinech.

„Jsem ráda, že jde film konečně do kin, čekali jsme na to dva roky,“ svěřila mediím krásná herečka. O tom informuje na svých webových stránkách portál super.cz.

Komediálně romantický film se objeví na prknech pod řízením režisérky Ireny Pavláskové. Půvabná partnerka Prachaře, Sara Sandeva, má tam roli chůvy Romany.

Společně si pár akce užil a navíc nevynechali příležitost ukázat všem, jak si navzájem do sebe zamilovaní. Před zraky fotografů dali vášnivý polibek.

ČTĚTE TAKÉ: AGÁTA HANYCHOVÁ SE ZA PÁR MĚSÍCŮ STANE TROJNÁSOBNOU MAMINKOU: PROZRADILA, ZDA S PARTNEREM BUDOU BYDLET V JEJÍM DOMĚ

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ PROMLUVILA O MIMINKU: JAK SE ROZHODLI MU VYBRAT JMÉNO

Share