Překvapeni ve staré pohovce: Co si našla žena od předchozích majitelů ve starém nábytku

Obyvatelka Texasu Kaylee Gilson se rozhodla, že svůj dům opustí, a přestěhuje se do bytu. Následně se rozhodla prodat i většinu nábytku, mezi kterého byla i stará pohovka.

Pohovka/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Na marketplace na Facebooku zveřejnila příspěvek, pomoci kterého chtěla prodat svůj nábytek. Ihned se našla žena, který si byla připravena tuto pohovku koupit.

Za týden pohovka byla převezena k nové majitelce. Ta byla moc šťastná, protože pohovka opravdu vypadala úžasně. Kaylee jen řekla, že v níž chybí jen překližková základna, protože její pes se tam občas schovával.

Pohovka/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nové majitelce to vůbec nevadilo. Příští den však ji překvapilo to, co řekl její syn. Ten tvrdil, že v pohovce žije kočka. Matka mu nevěřila, protože věděla, že chlap má imaginárního mazlíčka draka.

Ten ale tvrdil, že kočku opravdu viděl. Jednou jejich pes začal na novou pohovku štěkat, a majitelka se rozhodla ji prohlédnout. Pod nábytkem opravdu uviděla kočku, a ihned zavolala Kaylee.

Pohovka/Zdroj: ukr.media

Po dvaceti minutách byla dívka u ní doma, a řekla, že téměř před měsícem ztratila svého mazlíčka. Svou kočku vůbec nemohla najít. Zvíře pohovku mělo moc rádo, kvůli čemuž se rozhodlo v ní bydlet. Kočka se vrátila do své majitelky.

Pohovka/Zdroj: ukr.media

PSALI JSME: OD NAROZENÍ UPLYNULO AŽ 16 LET: JAK VYPADÁ DCERA JEDNÉ Z NEJSTARŠÍCH MATEK NA SVĚTĚ

PŘIPOMÍNÁME: „VŮBEC BYCH VÁS NEPOZNALA. MOC VÁM TO SLUŠÍ“: HALINA PAWLOWSKÁ PŘEKVAPILA SVÉ FANOUŠKY NOVOU IMAGE

Share