„Vůbec bych vás nepoznala. Moc vám to sluší“: Halina Pawlowská překvapila své fanoušky novou image

Slavná spisovatelka a scenáristka Halina Pawlowská nedávno strávila dovolenou v Itálii. Tam odpočívala na pláži u moře, ale už se vrátila do Česka. Před pár dny byla na Zvičině a zveřejnila snímek, na kterém nebyla nalíčená.

Halina Pawlowská / Zdroj: youtube.com

Scenáristka a příležitostná herečka si teď užívá léto, má ráda srpen. Ví, že zima může být těžká, ale na druhou stranu očekává i nové začátky.

Lidé vědí, že Halina Pawlowská je úspěšná spisovatelka, napsala mnoho populárních knih. Poslední její kniha s názvem Zájezd snů je jednou z nejprodávanějších.

Halina Pawlowská / Zdroj: youtube.com

Nedávno zveřejnila na svém Instagramu několik snímků. K jednomu z nich napsala, že v neděli bude „mluvit na Dvojce o Nenasytnosti“. Proto se rozhodla, že se nejdřív půjde podívat na sochu Obžerství a pak si dá oběd.

Zveřejnila ale také další fotku, na které ukázala svou přirozenou krásu. Fanoušci napsali spoustu příjemných komentářů.

Halina Pawlowská / Zdroj: youtube.com

„Kdo je na té fotce?“ zeptala se jedna uživatelka sociální sítě. „Vůbec bych vás nepoznala,“ uvedla jedna žena. „Halinko, nádherné přirozené foto. Moc vám to sluší,“ napsala další fanynka.

PSALI JSME: TEREZA BRODSKÁ NAPSALA, ŽE SE JÍ NELÍBÍ, JAK VYPADÁ A UKÁZALA FOTO BEZ MAKE-UPU. CO NA TO FANOUŠCI

PŘIPOMÍNÁME: „LONI PO PORODU TO BYLO LEPŠÍ NEŽ LETOS“: JAK NYNÍ VYPADÁ PATRICIE PAGÁČOVÁ. PROČ SE V PLAVKÁCH UKÁŽE AŽ V ÚNORU

Share