Příběh ze života: Jak si s neposlušnou dvouletou dcerou poradil její otec. Z něj si máme vzít příklad

Když se dítě vzbouří, nastává pro většinu rodin velmi těžká doba. Děti mohou dělat cokoliv a rodiče je nemohou zastavit.

Dvouletá holka/Zdroj: youtube.com

Když se tato dvouletá dívka dostala do stavu vzpoury, nemohla se zastavit. Dívka si lehla na zem. Otec dítěte však nechtěl podlehnout negativním emocím malé dcery a udělal něco tak neuvěřitelného, že nezbývá nic, než si z něj vzít příklad. Celou událost natočila jeho žena.

Vzpurná dvouletá holčička, jménem Juliette si lehla na zem a nechtěla se hýbat. Malá Julie nebyla problémové dítě, ale když oslavila druhé narozeniny, přestala poslouchat své rodiče.

Dvouletá holka s tatínkem/Zdroj: youtube.com

Jednoho dne, když se její otec vracel domů z práce, se rozhodl, že než vyzvedne dceru ze školky, půjde na malé nákupy.

Muž zaparkoval auto před domem, vytáhl z auta potraviny a chtěl Juliette pomoci vystoupit z auta. V tu chvíli si jeho dvouletá holčička lehla na zem a nechtěla vstát.

Dvouletá holka s tatínkem/Zdroj: youtube.com

Jak lze potlačit vzpouru dvouletého dítěte? Komickou situaci zachytila maminka holčičky z okna svého domu. Táta, místo toho, aby se hádal s vlastním dítětem, prostě vzal malou holčičku za bundu a přinesl ji domů jako nákup!

PSALI JSME: KRAINOVÁ NA GALAVEČERU MISS ČR PŘEKVAPILA SVÝM OUTFITEM: „MYSLÍM SI, ŽE NĚKTERÉ ŽENY DLOUHO NIKDE NEBYLY,“ REAGOVALA HANYCHOVÁ

PŘIPOMÍNÁME: MAREK EBEN UMÍ PŘEKVAPIT, PROMLUVIL O SVÝCH SLEPICÍCH: JIŘINA BOHDALOVÁ NEVĚŘILA VLASTNÍM UŠÍM

Share