Marek Eben umí překvapit, promluvil o svých slepicích: Jiřina Bohdalová nevěřila vlastním uším

Slavný moderátor, herec a hudebník Marek Eben v pořadu Všechnopárty prozradil, jak se stal členem zemědělského družstva a jak se staral o své slepice. Karel Šíp pozval do své show i Jiřinu Bohdalovou. Herečku příběh jejího kolegy trochu zaskočil.

Portál Aha! píše, že Marek Eben je Pražák, ale posledních 20 let s manželkou často bydlí u Karlových Varů. Dle jeho slov jde o úplně jiný životní styl, pro něj to bylo zpočátku neobvyklé.

Marek Eben / Zdroj: youtube.com

Se svými sousedy založil zemědělské družstvo. Moderátor a herec s nimi chovají slepice, ale nemají kohouta. Nemyslel si, že by to byl problém, ale pro jejich dodavatele to byla špatná zpráva.

„Velice se zasmušil a říkal: „Jestli nemáte kohouta, tak ty slepice musíte tahat za biskupy. Jinak nebudou spokojený. Už jenom najít tu věc,“ popsal situaci Marek Eben.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Tento příběh Jiřinu Bohdalovou rozhodně překvapil, ale po pár vteřinách se začala smát spolu s diváky.

Mají hodně slepic, všechny vypadají stejně a jsou v pohybu. Snaží se však postarat o každou slepici, i když to není jednoduché.

Marek Eben / Zdroj: youtube.com

„Takže vy, když už tu jednu chytíte, provedete úkon a pustíte jí, tak už nevíte, která už byla. Některé tak můžete aplikovat třikrát a jiná přijde zkrátka,“ dodal Eben.

PSALI JSME: BÁRA BASIKOVÁ SE POCHLUBILA NOVÝM ÚČESEM, KOLEGOVÉ JI CHVÁLÍ: TENTOKRÁT TO ROZHODNĚ NENÍ PARUKA

PŘIPOMÍNÁME: „TEBE SI NAJDU“: NAŠTVANÝ BOHUŠ MATUŠ HODLÁ PODAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA NOVINÁŘE. JAKÝ BYL DŮVOD

Share