Příběh ze života: „Tchyně se podívala na vnuka a vykřikla, že tohle rozhodně není vlastní dítě jejího syna“

Mladé páry si někdy myslí, že jejich společný život bude úžasný, protože budou žít spolu. Ale to je ideální situace, to se stává málokdy. Jedna žena našla toho pravého a už si myslela, že všechno bude jako v pohádce. Po seznámení s jeho matkou se však pohádka změnila v příběh, kdy tchyně říká, že její vnuk není syn jejího syna.

Upřímně, vždy jsem snila o založení rodiny. Vychovávala mě jen babička, takže jsem chtěla plnohodnotnou rodinu. Když jsem potkala Petra, uvědomila jsem si, že je ten pravý.

Žena s dítětem / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Petr byl velmi starostlivý. Zdálo se mi, že s takovým mužem bude můj život vypadat jako pohádka. Pak se ale začalo dít něco divného, často někam chodil, říkal, že je hodně zaneprázdněný, vztah se zhoršil. Rozhodla jsem se ho zeptat, co se děje.

Vysvětlil, že ho šokovala jeho matka, která chtěla, aby si vzal slušnou dívku. Proto mu našla takovou. Můj přítel si myslel, že jeho máma zavtipkovala, ale nebyl to vtip. Když jí řekl, že mě s ní chce seznámit, udělala skandál. Vyhrožovala mu, že mi vytrhne všechny vlasy.

Petr však chtěl být se mnou, a tak mě požádal o ruku. Navzdory věčným skandálům s jeho matkou jsme se vzali. Nejprve jsme bydleli s manželem ve dvou, ale pak se situace změnila. Manžel měl nehodu, všechny naše úspory jsme utratili za léčbu.

Žena s dítětem / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Brzy jsem otěhotněla. Rozhodli jsme se přestěhovat domů k jeho matce, protože moje babička bydlela na vesnici. Jeho matka přestala vyvolávat skandály, mysleli jsme si, že bude vše v pořádku. Tchyně se mnou ale ani nemluvila. Přesto byla ráda, že její syn nyní žije s ní.

To „nejzajímavější“ začalo, když se nám narodil syn. Když jsme dítě přinesli domů, podívala se na něj a vykřikla: „Díky bohu! Je to skvělé. Rozhodně to není syn mého syna!“ Byla jsem v šoku a nemohla jsem říct ani slovo. Tohle jsem od ní vůbec nečekala.

Neustále mi říkala, že otcem dítěte je někdo jiný. Vydržela jsem asi dva měsíce. Oba jsme s manželem věděli, že je to všechno lež. Rozhodla jsem se však podstoupit test, který samozřejmě potvrdil, že otcem syna je Petr. Pak se tchyně trochu uklidnila.

Žena odchází / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Žili jsme spolu dva roky. Tchýně se mnou stále nemluvila a držela svého vnuka v náručí možná několikrát. Ale ignorovala jsem to. Před pár měsíci jsem zjistila, že jsem znovu těhotná. Dlouho jsme to s manželem tajili.

Když jsme jí to řekli, udělala další skandál. Přinesla mi peníze a řekla: „Prosím, přestaň ničit život mého syna. Vezmi peníze a jdi na potrat“.

To už bylo přes čáru. I pro mého manžela to byla velká rána. Tato žena dělá jen to, že ničí můj sen o šťastné rodině. Takže jsme se o pár dní později odstěhovali, když nebyla doma.

Muž s dítětem / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Teď mi neustále vyhrožuje. Říká, že jsem jí ukradla jejího syna. Rozhodli jsme se, že už s ní ani já, ani děti nebudeme komunikovat. Manžel ji bude občas navštěvovat, ale nic víc. Možná jsme příliš radikální, protože babička má právo vídat svá vnoučata. Ale nechci si zničit život kvůli neadekvátní ženě.

PSALI JSME: MATEŘSKÁ LÁSKA DOKÁŽE ZÁZRAKY: ŽENA, KTERÁ PORODILA DVOJČATA, TO ZAŽILA NA VLASTNÍ KŮŽI

PŘIPOMÍNÁME: MAREK EBEN UMÍ PŘEKVAPIT, PROMLUVIL O SVÝCH SLEPICÍCH: JIŘINA BOHDALOVÁ NEVĚŘILA VLASTNÍM UŠÍM

Share