Učitelka dala výpověď, pak se stala princeznou a velmi zbohatla: Jak se jí to podařilo

27letá Olivia Cuthforth z Velké Británie odešla ze školy, aby se stala princeznou Disney.

Mladá žena vytvořila zábavní společnost Beyond A Princess. Nyní zaměstnává tým osmi až deseti dívek. Olivia splnila sen mnoha holčiček, napsal server Mirror.

V roce 2021 otevřela Olivia dětskou zábavní společnost Beyond A Princess. Své podnikání rozvíjela souběžně s prací učitelky výtvarné výchovy.

Pak ale její společnost začala přinášet příjmy a stala se tak populární, že se žena během 10 měsíců rozhodla dát výpověď a stát se princeznou.

Britce se podařilo koupit si dvoupatrový dům za 250 tisíc liber.

Mnoho Oliviiných šatů je inspirováno pohádkou oblíbenci Disney, jako je Elsa z Frozen, Ariel z Malé mořské víly a princezna Jasmíne z pohádky Aladin.

V současné době se Olivia věnuje vlastnímu podnikání. Spolu se zaměstnankyněmi své firmy hraje princezny, účastní se dětských oslav, firemních akcí a spolupracuje s různými značkami.

Britka říká, že proměna v princeznu trvá asi dvě hodiny.

„Pracovala jsem jako učitelka. Po 10 měsících jsem musela skončit v práci, protože jsem byla tak vytížená princeznovskou prací. Zvládla jsem to na plný úvazek. Moje první dvě šaty byly šaty Popelky a šaty Belle. Byly to prostě wow šaty,“ vyprávěla Olivia.

Žena uvedla, že nyní má tým 8-10 dívek, které vystupují každý víkend. „Zpívají jako princezny,“ tvrdí Olivia.

PSALI JSME: 27letá mladá žena si vzala za muže 89letého miliardáře: Podařilo se strávit 14 měsíců spolu

PŘIPOMÍNÁME: Žena odjela na dovolenou se svým milencem a potkala jeho rozzlobenou těhotnou přítelkyni: Jak to skončilo

Share