„Připojte se ke mně, prosím“: Brenda z Beverly Hills v slzách, řekla fanouškům o ztrátě

Hollywoodská herečka Shannen Doherty, která bojuje s rakovinou již několik let, řekla fanouškům o ztrátě. Jednoho dne zemřela její blízká přítelkyně Deborah.

Jak Shannen Doherty řekla fanouškům online, byla s Deborah již více než 28 let.

.

Ve svých školních letech se stali přáteli, takže společně prožili mnoho zvláštních okamžiků v jejich životě – bolestivé přestávky s chlapci, první výlety do zahraničí, večírky a oslavy.

Proto se Shannen Doherty neztrácelа zoufalstvím ze ztráty.

.

„Bylo to přátelství na první pohled. Přátelství, které nás přežilo, vyrostlo a vychovávalo nás 28 let … Naučila mě hrát vrhcáby. Představila mě na ostrov St. Bart’s Island, kde začala naše cesta. Rozvod, slzy a smích.

.

Tančili jsme na stolech po celém světě. Byla jsem přítelkyně na svatbě s láskou jejího života Craiga. Plakali jsme, když zavolala a řekla mi, že je těhotná svou neuvěřitelnou dcerou Olivií.

.

Společně jsme šli do stejné školy. Pracovali jsme spolu na jedné show. Vyrostli jsme … společně. Byla konstantní.“sdílela Shannen Doherty.

Deborah, stejně jako Shannen Doherty, byla diagnostikována rakovina. Po dobu 4 let bojují s touto chorobou.

.

„Byli jsme víc než nejlepší přátelé. Byli jsme sestry. Ve spojení s vesmírem.

.

Deb, doufám, že znovu tančíš na stolech a hraješ vrhcáby s Bohem. Budu vám vždy chybět, vaše rada, váš smích, vaše upřímnost. “dodala Shannen Doherty.

View this post on Instagram

Around 28 years ago when I met Deborah, she made me squeeze into very tight red patent pants. It was an instant friendship. A friendship that in 28 years has endured, grown and been cherished by us both. She taught me to play backgammon. She introduced me to the island of ST. Barth which started our girl trips there. She taught me that when she dressed me, I looked better lol. We were together thru boyfriends and husbands. Divorces, tears and laughter. We danced on tables (and fell off them- inside joke) all around the world together. I was her maid of honor at her wedding to the love of her life Craig. We cried when she called to tell me she was pregnant with her extraordinary daughter Olivia. She spoke 5 plus languages fluently. We went to the same high school we discovered. We worked on shows together. We grew up…. together. She was a constant. Thru my cancer and I for her when she got diagnosed 4 years ago. She smiled, a lot. She radiated beauty, intelligence and goodness. She was and is wedged into my heart so deeply. We were more than best friends. We were sisters. Tied to each other by the universe, by our very essences that recognized each other instantly. Deb I hope you are dancing on tables again, having a tequila and shooting the shit with God. I will miss you forever, your advice, your laughter, your frankness. I will so miss you. I already do. I already feel it, this part of my heart missing. Deborah Waknin Harwin I love you.

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on

Kromě toho, herečka vyzývá všechny k solidaritě: „Za jednu z mých nejbližších kamarádek, se kterou se znám přes 28 let a jež se rozhodla ukončit svůj boj s metastatickou rakovinou, ale je v nemocnici sama.

Naposledy. Pro každého lékaře a nemocničního pracovníka. Dělám to pro nás. Připojte se ke mně, prosím!“

Share