„Připojte se ke mně, prosím“: Brenda z Beverly Hills v slzách, řekla fanouškům o ztrátě

Hollywoodská herečka Shannen Doherty, která bojuje s rakovinou již několik let, řekla fanouškům o ztrátě. Jednoho dne zemřela její blízká přítelkyně Deborah.

Jak Shannen Doherty řekla fanouškům online, byla s Deborah již více než 28 let.

.

Ve svých školních letech se stali přáteli, takže společně prožili mnoho zvláštních okamžiků v jejich životě – bolestivé přestávky s chlapci, první výlety do zahraničí, večírky a oslavy.

Proto se Shannen Doherty neztrácelа zoufalstvím ze ztráty.

.

„Bylo to přátelství na první pohled. Přátelství, které nás přežilo, vyrostlo a vychovávalo nás 28 let … Naučila mě hrát vrhcáby. Představila mě na ostrov St. Bart’s Island, kde začala naše cesta. Rozvod, slzy a smích.

.

Tančili jsme na stolech po celém světě. Byla jsem přítelkyně na svatbě s láskou jejího života Craiga. Plakali jsme, když zavolala a řekla mi, že je těhotná svou neuvěřitelnou dcerou Olivií.

.

Společně jsme šli do stejné školy. Pracovali jsme spolu na jedné show. Vyrostli jsme … společně. Byla konstantní.“sdílela Shannen Doherty.

Deborah, stejně jako Shannen Doherty, byla diagnostikována rakovina. Po dobu 4 let bojují s touto chorobou.

.

„Byli jsme víc než nejlepší přátelé. Byli jsme sestry. Ve spojení s vesmírem.

.

Deb, doufám, že znovu tančíš na stolech a hraješ vrhcáby s Bohem. Budu vám vždy chybět, vaše rada, váš smích, vaše upřímnost. “dodala Shannen Doherty.

Kromě toho, herečka vyzývá všechny k solidaritě: „Za jednu z mých nejbližších kamarádek, se kterou se znám přes 28 let a jež se rozhodla ukončit svůj boj s metastatickou rakovinou, ale je v nemocnici sama.

Naposledy. Pro každého lékaře a nemocničního pracovníka. Dělám to pro nás. Připojte se ke mně, prosím!“

Share