„Pro všechny, kteří si myslí, že je to obyčejný virus,tato nemoc vzala moji 21letou dceru“: Jiné zdravotní potíže dívka neměla

21letá dívka zemřela na koronavirus ve Velké Británii bez jakýchkoli existujících onemocnění. Chloe Middleton je považována za nejmladší oběť ve Velké Británii, která nemá žádné závažné nemoci.

Její matka, Diane Middletonová, zveřejnila šílený příběh své dcery na sociálních médiích.

.

Paní Middletonová, která žije v Buckinghamshiru, píše na Facebooku: „Pro všechny, kteří si myslí, že je to obyčejný virus,tato nemoc vzala moji 21letou dceru“ .

.

Teta Chloe Emily Mistri potvrdila, že dívka neměla žádné zdravotní problémy. Řekla, že její ne rodina byla „zničena na hranici“.

.

„Realita tohoto viru se v našich očích jen rozvíjí. Řiďte se pokyny vlády. Chraňte se a chráňte ostatní! Virus se nerozšíří sám, lidé ho šíří,“ říká Emily Mistri.

Oficiální čísla ukazují, že COVID-19 již chytilo 8 399 Britů, ale vládní poradci naznačují, že skutečná velikost ohniska se pravděpodobně přiblíží k 400 000 – 52krát více.

.

Britští představitelé zdravotnictví původně navrhovali, že na nemoc mohou být náchylní pouze lidé s chronickými nemocemi, ale nyní jsou přesvědčeni, že kdokoli může tuto nemoc nakazit.

.

Share