“Problém byl vždy ve mně”: Jaromír Jágr vysvětlil, proč nemá děti

Jaromír Jágr udělal živé vysílání na Instagramu, kde řekl o svém soukromí. Otevřené odpovídal na jakoukoli otázku, které dávali mu fanoušky.

.

Hokejista řekl o všem svém soukromém životě. Promluvil o všech svých láskách a také vysvětlil, proč v 48 let ještě nemá děti.

.

Jediný důvod, proč nechce děti, je jeho strach z toho, že bude mít rozvod s jich budoucí matkou, a začnou spory o peníze a děti.

.

“Rozvody jsou nejhorší. Malé dítě musí mít celou rodinu, otce a matku. Jestli vztah nevyšel, a rodiče se rozvádějí, dítě bude se cítit špatně, a tím bych mohl mu negativně ovlivnit život”, – řekl hokejista.

.

“Říkám o tom, že svou ženu nemůžu kontrolovat. Není to můj případ, ale často vidím to kolem sebe. Mužů říct, že z největší lásky vzniká největší nenávist. Také jsem potkával lidi, kteří byli zamilovaní, a dnes nenávidí jeden druhého”, – dodal.

.

Ve svém životě hokejista měl několik známých krásek. Jako první byla Iva Kubelková. Druhou stala Nicol Lenertová. Další ženou byla moderátorka Lucie Borhyová.

.

Další dlouhý vztah měl s modelkou Andeou Verešovou. Spolu byli 4 roky. Nejdelší vztah měl s moderátorkou Innou Puhajkovou, s ni vydržel 6 let. Poslední láska byla Veronika Kopřivová, se kterou měl vztah 4 roky.

.

S každou svou partnerkou neměl špatný vztah. Ale je rád, že se žádnou z nich neměl děti. “Všechny mé partnerky byly perfektní. Problém byl vždy ve mně. Nevím, co by stalo, kdyby s někým měl děti”, – řekl Jaromír Jágr.

Share