Proč princezna Diana přitiskala kabelku k sobě a Kate Middleton drží ji oběma rukama

Doplňky, které členové královské rodiny používají kromě své přímé funkce, je často také způsob, jak předat určitý signál ostatním. Každý ví, že například Alžběta II. tento způsob komunikace velmi mistrně ovládala a pomocí kabelky dokázala jasně vyjádřit svou náladu a záměry.

Princezna Diana/Zdroj: focus.ua

Tyto metody však úspěšně používala nejen její Veličenstvo, ale i další členové její rodiny. Princezna Diana a její švagrová Kate Middleton mají v tom velký úspěch.

Ke každému svému výstupu na veřejnosti se princezna Diana připravovala velmi šetrně. Vždy pečlivě vybírala oblečení, styl, boty a doplňky.

Princezna Diana/Zdroj: focus.ua

Aby fotografové nevyfotili její příliš odvážné oblečení, při vystupování z auta princezna z Walesu přitiskala k hrudi malou kabelku, která plně odpovídala tomu, co měla královská osoba. A obvykle byly takové velikosti, aby zakryly hrudník.

Kate Middleton/Zdorj: youtube.com

O mnoho let později začala Kate Middleton, manželka nejstaršího syna princezny Diany, prince Williama, používat i doplňky, aby se vyhnula nepříjemným situacím. Zvláště když se Kateřina na nějaké akci chce vyhnout nepříjemným potřesením rukou, drží malé dámské kabelky oběma rukama.

Kate Middleton/Zdorj: instagram.com

PSALI JSME: ROBERT OSSAIN NAVŽDY ZŮSTANE „MANŽELEM ANGELIKY“: ČÍM SE JEŠTĚ PROSLAVIL

PŘIPOMÍNÁME: V TÉTO PLEŠATÉ BABIČCE NIKDO NEPOZNÁ INTERPRETKU VOYAGE, VOYAGE

Share