“S ním ani vteřina nebyla marná”: Jiří Dvořák má novou lásku. O 27 let mladší slečna prozradila, jak se se známým hercem seznámila

Známý herec Jiří Dvořák nedávno navštívil filmový festival v Karlových Varech, ale sám tam nebyl. Doprovázela ho krásná slovenská herečka Martina Zábranská, která je jeho partnerkou.

Jiří Dvořák/Zdroj: youtube.com

Je o 27 let mladší, ale jejich vztahu to nezabránilo. Jiří o vztahu neřekl žádné slovo, ale Martina se rozhodla prozradit, jak se se svou láskou seznámila.

Jiří Dvořák a Martina Zábranská/Zdroj: blesk.cz

Slovenskému portálu Markíza promluvila, že se poprvé s hercem potkala na natáčení pohádky. Na něj se těšila nejvíc, a během natáčení ji opravdu překvapil. “S ním ani vteřina nebyla marná,” řekla Martina.

Martina Zábranská/Zdroj: instagram.com

Během natáčení dost dlouho mluvili, a podle herečky Jiří byl velice laskavý. Po nějaké době začali chodit spolu, a jsou velice šťastní. Díky tomu, že se potkali v létě, mají méně práci, a veškerý čas tráví spolu.

Martina Zábranská/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “V TOMTO SVĚTĚ PLAVE JAKO RYBA VE VODĚ”: ADAM MIŠÍK PROMLUVIL O VZTAHU S NATÁLII JIRÁSKOVOU. CO ŘEKL HEREC O JEJÍ MAMINCE IVE KUBELKOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: MOHLA SKONČIT NA VOZÍKU: EVA JENÍČKOVÁ PROMLUVILA O OSUDOVÉ UDÁLOSTI Z ROKU 2018. CO SE HEREČCE STALO

Share