“V tomto světě plave jako ryba ve vodě”: Adam Mišík promluvil o vztahu s Natálii Jiráskovou. Co řekl herec o její mamince Ive Kubelkové

Nedávno se odhalilo, že známý herec Adam Mišík randí se dcerou Ivy Kubelkové Natálii. Několikrát se objevili spolu na veřejnosti, a dokonce už stihli strávit i společnou dovolenou, kterou si moc užili.

Adam Mišík a Natálie Jirásková/Zdroj: instagram.com

Z dovolené sdíleli spoustu společných snímků, což vyvolalo vlnu zájmu ze strany fanoušků. Adam portálu Super prozradil, jak se svou přítelkyni prožívají takovou vlnu zájmu.

Adam Mišík a Natálie Jirásková/Zdroj: instagram.com

Podle jehož slov, ani si nemyslel, že lidé si budou mít až tolik zájmu. Mediální tlak oba zvládají dobře, a tak velký zájem se snaží nevšímat si. Oba navštívili i filmový festival v Karlových Varech, po kterém se rozhodli odletět na dovolenou.

Adam Mišík a Natálie Jirásková/Zdroj: instagram.com

Adam je rád, že se mu s Natálii podařilo strávit dost času, protože kvůli práci a studiu oba ho moc nemají. Mišík se už stihl seznámit i s maminkou své lásky Ivou Kubelkovou, která je podle něj úžasnou ženou.

Adam také prozradil, že Iva má spoustu zkušenosti ze světa showbyznysu, a také z běžného života. Těmi se ráda dělí nejen se svou dcerou, ale i s jejím partnerem. “V tomto světě plave jako ryba ve vodě,” řekl zmíněnému portálu herec.

Natálie Jirásková a Iva Kubelková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: SVĚRÁK NATOČIL VIDEO S GENERÁLEM PAVLEM: JAK HEREC NYNÍ POMÁHÁ KANDIDÁTOVI NA PREZIDENTA A CO SI MYSLÍ O JEHO MINULOSTI

PŘIPOMÍNÁME: JITKA SMUTNÁ SE UKÁZALA PO DLOUHÉ DOBĚ A PŘEKVAPILA SVOU POSTAVOU: CO STOJÍ ZA HEREČČINÝM HUBNUTÍM

Share