Siamská dvojčata byla oddělená ve čtyřech letech. Nyní sestry už jsou dospělé

Jake a jeho manželka Erin se těšili na přírůstek do své rodiny. Ale bohužel, jejich miminka své rodiče překvapila ne velice příjemným způsobem. Dívky se narodily v termínu, v roce 2002, ale lékaři jejich rodiče postavili před hotovou věc: jsou to siamská dvojčata.

Zdroj: life.ru

Manželé dokázali své dívky přijmout takymi, jaké jsou, a milovat je z celého srdce, ale každý den se obávali o zdraví dětí a o jejich vývoj.

Život není moc šťastný, když neexistuje žádný osobní prostor, a s věkem se to stává jenom obtížnější. Není možné utéct a schova se někam po hádce anebo se uchýlit do ústraní kvůli intimním záležitostem. Proto rodiče neustále hledali informaci o tom, zda se na světě objevil nějaký nový způsob rozdělění siamských dvojčat.

Když holky dovšily 4 let věku Jake a jeho manželka se rozhodli: za každou cenu by dívky měly dostat příležitost být autonomní.

Zdroj: life.ru

Maliyah a Kendra měly jen dvě nohy a každá ovládala pouze jednu. Ale dokázaly se synchronizovat, cítit se navzájem a dokonce chodily, hrály a věnovaly se čemu chtěly.

V roce 2006 holky podstoupily operaci. Trvala více 24 hodin a vyžadovalo dobře koordinovanou práci více než třiceti lékařů. Všechna média mluvila o jedinečné události a ráno se dívky probudily slavnými. Od svých čtyř let jsou od sebe oddělené, nezávislé, ale rozlučovat je nikdo nebude.

Zdroj: www.anews.com

Přizpůsobily se možnostem vzniklé svobody. Nejsou ale nedokonale zdravé. Sice chodí do školy, ale musí věnovat více času domácí formě výuky.

Stěží se budou moci pohybovat jako obyčejní teenageři, životní styl mají sedavější. Dívky ho však dokonale kompenzují a rozvíjejí malířský talent. Kreslí bez přestání a dokonce zároveň u toho zpívají.

Zdroj: www.anews.com

Radostné holky dokázaly najít společnou řeč se svými vrstevníky a staly se pro ně živým příkladem překonání sebe sama. Vždy jsou ochotné pomoci a spolužáci odpovídaji jim vzájemností.

Jejich život je zcela plnohodnotný a šťastný. Jsou vždy spolu a neustále si pomáhají. Dokonce se naučily řídit auto, a úspěšně to zvládají.

Rádi komunikují s lidmi. Mají dokonce kanál na YouTube, kde sdílejí podrobnosti svého života se svými followery.

Zdroj: allkharkov.ua

Jednou z jejich přátel je matka siamských dvojčat. Ještě se je nerozhodla oddělit, ale Maliyah a Kendra nezatajují žádné informace ani před ní, ani před nikým jiným kdo má o to zájem. Kdo, když ne ony, ví všechno o životě siamských dvojčat.

Share