Spekulace o krizi Burešové a Forejta: partneři se prý vídají minimálně

V poslední době se spekuluje o tom, že Eva Burešová a Přemek Forejt procházejí krizovým obdobím. Šéfkuchař hodně pracuje a jeho manželka, zpěvačka a herečka, tráví hodně času na místě natáčení a na koncertech. Píše o tom portál Aha! s odkazem na server Naše hvězdy.

Eva Burešová je podle zmíněného serveru často vzteklá a unavená, zvláště když je doma. Podobnou situaci si měla prožít se svým bývalým přítelem Michaelem, s nímž má syna Nathaniela. Krátce po porodu se partneři rozešli.

Eva Burešová a Přemek Forejt / Zdroj: tv.blesk.cz

Teď není známo, na kolik je tato informace pravdivá. Eva Burešová a Přemek Forejt čas od času odpočívají spolu, například před pár dny vyrazili do pražské ZOO. Šéfkuchař nedávno přišel na její koncert, kde se objali.

Přemek Forejt / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka a herečka tvrdí, že když spolu začali chodit, oba věděli, co každý z nich dělá, a že oba budou často zaneprázdněni. Eva přesto má volný čas, který věnuje své rodině.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

„My jsme oba našli ten balanc v tom, abychom zvládli pracovat a zároveň se věnovat rodině, která je pro nás nejdůležitější,“ řekla před pár týdny pro eXtra.cz Burešová.

PSALI JSME: DIVÁCI KRITIZOVALI LEOŠE MAREŠE A MICHALA NESVADBU ZA DRAHÉ VSTUPENKY NA SHOW BAVIČE: JAK REAGOVALI

PŘIPOMÍNÁME: „VŠICHNI KOLEM MĚ DĚDILI MAJETKY, ALE JÁ DĚDIL CHOROBY“: IVO ŠMOLDAS PROZRADIL, JAKOU NEMOCÍ TRPÍ

Share