Správná péče o telefon: proč nelze nabíjet telefon celou noc na 100%

Jak prodloužit“ životnost “ baterií ve vašich elektronických zařízeních? Takže mají tendenci se opotřebovávat, což vyvolává rychlejší vybíjení zařízení. Vysvětlíme však, jak se tomu co nejdéle vyhnout.

Baterka/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nemusíte nabíjet telefon na 100%! Proč? Zdá se vám to normální, obecně, snad všichni uživatelé jsou si jisti, že to není nic hrozného, a tak by to mělo být. Ale pro optimální výkon telefonu neměli byste ho nabíjet víc než na 80%, ale neměl by se vybít pod 20%!

Baterka/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nejhorší je pro baterku stav, kdy je vyhřívaná a plně nabitá. Zvláště v létě je důležité sledovat a nenechávat telefon na přímém slunečním světle. Vysoká teplota způsobuje telefonu „stres“ více než jeho použití.

Baterka/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Optimalizované nabíjení. Tato funkce je v nastaveních vašeho telefonu . To vám umožní chránit baterii tím, že zpomalí nabíjení při připojení k napájecímu zdroji. Také to přestane nabíjet váš plně nabitý telefon.

Telefon/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: IVAN BARTOŠ UVEDL, JESTLI PIRÁTI PŮJDOU DO DALŠÍCH VOLEB DO SNĚMOVNY SPOLEČNĚ SE STAN: STAROSTOVÉ UŽ SE TAKÉ ZŘEJMĚ ROZHODLI

PŘIPOMÍNÁME: DAGMAR HAVLOVÁ VYRAZILA NA DOVOLENOU S VNUČKAMI: HEREČKA UKÁZALA, JAK SE JEDNA Z NICH BAVÍ S PEJSKEM U MOŘE

Share