„Tajný“ syn Karla III. a Camilly chce dokázat jejich příbuzenský vztah

Skandály neopouštějí britskou královskou rodinu. Poté, co byl Karel III. prohlášen králem Velké Británie, muž jménem Charles Simon Dorante Day z Queenslandu v Austrálii oznámil, že je tajným synem Karla III. a jeho manželky Camilly.

Karel III./Zdroj: youtube.com

56letý inženýr poznamenal, že zažaluje, aby prokázal svůj původ z královské rodiny. Dorante Day bolestně reagoval na to, že princ William získal titul prince z Walesu, který patří následníkovi trůnu první řady.

Charles Simon Dorante Day/Zdroj: facebook.com

„Je těžké nevnímat to, že Karel nazval Williama princem z Walesu, jako něco jiného než úder do obličeje. Nechci se takhle cítit, ale cítím se. Jen si myslím, že to nejmenší, co Karel může udělat, je dát mi odpověď. Dává Williamovi takový titul, No a kde je moje odpověď? Kde je můj test DNA? Pokud nejsi můj otec, tak dokaž, že nejsi otec,“ prohlásil Simon.

Karel III./Zdroj: youtube.com

Muž poznamenává, že se v průběhu let snažil dosáhnout toho, aby členové královské rodiny podstoupili test DNA. Psal dokonce královně Alžbětě II., odpověď však nedostal.

Karel III./Zdroj: youtube.com

Simon se narodil v Portsmouthu (Velká Británie) 5.dubna 1966 a byl adoptován ve věku osmi měsíců. Jeho rodina se přestěhovala do Austrálie. Adoptivní prarodiče pana Dorante Daye pracovali pro královnu a prince Philipa v jednom z královských domů.

Muž tvrdí, že jeho adoptivní babička mu řekla, že je synem Karla a Camilly. Podle Simonových slov Camilla skrývala ho před světem osm měsíců pomoci královské rodiny a strážních důstojníků. Podle oficiálních údajů se ale Charles III. a Kamila poprvé setkali pět let po narození Dorante Deye.

PSALI JSME: KLIČKO V PRAZE: ”RUSKO CHCE UKRAJINU BEZ UKRAJINCŮ“. KYJEVSKÝ STAROSTA VAROVAL OBYVATELE EU

PŘIPOMÍNÁME: “JINAK BYCH SE NEHLA”: YVETTA SIMONOVÁ PROZRADILA RECEPT NA VĚCNÉ MLADÍ. JAK VYPADÁ VE SVÝCH 93 LETECH

Share