„Tak mu říkám Jaromírku“: Mia Prachařová se svěřila o vztahu se Soukupem. Proč překvapila fanoušky maminky

Agáta Hanychová randí s Jaromírem Soukupem jen několik měsíců, ale pár už čeká společného potomka. Modelka ale má děti z předchozích vztahů a nyní její dcera Mia na sociálních sítích maminky prozradila, jak se k mediálnímu magnátovi chová. Píše o tom web extra.cz.

Agáta Hanychová, Jaromír Soukup a dcera Mia/Zdroj: instagram.com

Hanychová je velmi aktivní na Instagramu a nyní odpovídala na otázky svých sledujících. Tentokrát do toho zapojila i svou dcerku Miu. Tatínkem roztomilé blondýnky je bývalý manžel Agáty Jakub Prachař.

Jaromír Soukup, Agáta Hanychová a dcera Mia/Zdroj: instagram.com

Foloweři Hanychové se nyní zeptali, jak malá Mia říká svému otčímovi. Holčička všechny překvapila a řekla, že partnerovi maminky říká „Pane Soukupe“.

„A když ji neštve, tak mu říká pane Jaromíre,“ uvedla na instagramu Hanychová. Mia svou maminku ale doplnila: „Když je na mě hodnej, tak mu říkám Jaromírku“.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Zatím není známo, jestli pár plánuje společnou rodinu a jen prozradili, že o budoucnosti přemýšlejí. O jednotlivých milnících ale mluvit nechtějí.

PSALI JSME: „VLÁDA UŽ MĚLA NĚCO PRO LIDI UDĚLAT“: BABIŠ OZNAČIL FIALOVU VLÁDU ZA „TOTÁLNĚ NESCHOPNOU“. PROČ SE PUSTIL DO KOALICE

PŘIPOMÍNÁME: COVID PO PRÁZDNINÁCH POSÍLÍ: JAKÉ JSOU NYNÍ NEJČASTĚJŠÍ PŘÍZNAKY ONEMOCNĚNÍ

Share