Monika Bagárová se pochlubila fotkou v koupelně: „Jedna z nejkrásnějších žen,“ reagují fanoušci

Monika Bagárová fanouškům na Instagramu ukazuje zajímavé okamžiky ze svého soukromí. Často například zveřejňuje fotky a videa s dcerou, nebo jak zpívá na koncertech či v nahrávacím studiu. Nedávno se pochlubila novou fotkou, předvedla se v nočním prádle a a ukázala svou koupelnu.

Monika Bagárová / Zdroj: iDnes.tv

Její koupelna vypadá velmi krásně, bílá barva a světle šedá barva jsou výborné pro takovou místnost. Je to skvělé místo, kde si zpěvačka může po náročném dni odpočinout.

Monika Bagárová se předvedla i ve svém večerním outfitu. Měla na sobě krátkou košili s krajkou a lehký bílý župánek.

Monika Bagárová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Domov, sladký domov,“ napsala Bagárová. Možná by ráda častěji trávila čas s dcerou právě doma. Pro mnoho lidí je jejich domov místem, kde mohou být v klidu.

Její fanoušci zanechali pod snímkem mnoho příjemných komentářů. Někteří si dokonce zavzpomínali na rok 2009, kdy se zpěvačka zúčastnila show Česko Slovenská SuperStar.

Monika Bagárová / Zdroj: youtube.com

„Moniko, jste pořád stejně krásná a smyslná,“ napsal jeden uživatel sociální sítě. „Jedna z nejkrásnějších žen. Krásná uvnitř i napovrch,“ dodala další fanynka.

PSALI JSME: „POROD JAROMÍRA SOUKUPA“: ZUZANA BUBÍLKOVÁ NA INSTAGRAMU UKÁZALA NOVÉ VIDEO. JAK REAGOVALA NA ZPRÁVU, ŽE AGÁTA HANYCHOVÁ JE TĚHOTNÁ

PŘIPOMÍNÁME: „MÁM VZÁCNÝ DRUH NÁDORU“: MARKÉTA KONVIČKOVÁ UPŘÍMNĚ PROMLUVILA O SVÉM ZDRAVOTNÍM STAVU

Share