„Tato role se nyní stala ještě důležitější“: Princ William se chce během pandemie vrátit do práce jako pilot lékařského vrtulníku

Pandemie koronaviru spojila hvězdy v charitativní iniciativě. Mnoho umělců a designérů věnovalo finanční prostředky na boj proti COVID-19. K iniciativě se chce připojit i princ William, který se chce vrátit do práce jako pilot lékařského vrtulníku.

Podle novinářů se princ by William rád pomohl lékařům. Vévoda z Cambridge uvažuje o návratu na britskou národní zdravotní službu na měsíc.

.

„William vážně uvažuje o návratu jako záchranného pilota, který by pomohl při současné pandemii. Ví, že celá země dělá maximum a chce pomoci“, řekl zasvěcenec.

Podle pramenů byla myšlenka jeho návratu do služby inspirována příběhem jeho otce – prince Charlese, u kterého byla diagnostikována koronavírus. William však také chápe, že toto rozhodnutí by mohlo mít negativní dopad na královskou rodinu.

.

„Tato role se nyní stala ještě důležitější, protože Charles byl nemocný, Harry rezignoval. William však chce dělat vše, co je v jeho silách, aby pomohlo zemi,“dodal zasvěcenci.

Je dobře známo, že princ William pracoval od roku 2015 do roku 2017 jako pilot letecké ambulance. Jeho královské povinnosti ho však přinutily opustit tuto práci a vrátit se do Buckinghamského paláce.

Je známo, že v době pandemie koronaviru byli princ William a Kate Middleton a jejich děti izolováni v panství Anmeo-Hall v Norfolku.

Od té doby vévoda z Cambridge pokračuje v práci na svých charitativních projektech a podporuje Brity během karantény.

Share