Tereza Hlůšková poslala Agátě Hanychové vzkaz: co jí řekla

Mediální magnát a moderátor Jaromír Soukup v létě odpočíval a cestoval, nyní však hodně pracuje. Nedávno v jednom ze svých pořadů se pustil do Terezy Hlůškové, která se před několika měsíci vrátila do Česka z Pákistánu, kde strávila téměř čtyři roky za mřížemi. Tereza na jeho slova reagovala, napsala komentář o jeho partnerce Agátě Hanychové. Poté se rozhodla také uvést svá slova na pravou míru. Píše o tom server eXtra.cz.

Výroky Jaromíra Soukupa byly opravdu ostré. „Hlůšková, kromě toho, že to byla ku*va, tak se stala celebritou,“ řekl mediální magnát. Promluvil o jejím životě, například o tom, že dříve cestovala po světě, v Pákistánu však celníci našli v jejím kufru heroin.

Jaromír Soukup / Zdroj: youtube.com

Podle něj se stala celebritou poté, co skončila ve vězení. Před několika měsíci se Tereza vrátila do Česka, média o ní tehdy často psala.

Moderátor si myslel, že už nebude dělat chyby a že její život bude slušný. Předpokládal, že si to řekne sama. „Místo toho si tak asi za tři měsíce nabrnkla dalších pět fotbalistů,“ dodal Soukup.

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Tyto výroky pro ni rozhodně byly nepříjemné. Reagovala na jeho slova, napsala ale poznámku na adresu jeho současné partnerky Agáty Hanychové, s níž podnikatel čeká dítě.

„Agi, myslím si, že s těmi pěti fotbalisty jsem na tom líp jak ty,“ napsala na svém Instagramu Hlůšková. Tereza pak dodala, že Agátě a Jaromírovi dříve fandila. Myslí si, že se moderátor do ní pustil bezdůvodně.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Po chvíli se Tereza rozhodla uvést svá slova na pravou míru. Ve svých stories na Instagramu zveřejnila snímek a ukázala, že napsala vzkaz Agátě Hanychové už v době, kdy se všichni teprve dozvěděli, že začala chodit s Jaromírem Soukupem. Tehdy hodně lidí pár kritizovalo.

„Dobrý den, doufám, že si nic neděláte ze škaredých komentářů o vás a panu Soukupovi. O mně píšou taky hnusně, ale mám je na háku,“ napsala tehdy Tereza Agátě.

Agáta Hanychová / Zdroj: youtube.com

Dodala, že Agátu má ráda, sleduje ji na Instagramu. Je jí však líto jejího partnera.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ MÁ O DÍTĚ STRACH: O JAKÝCH VĚCECH SE MODELKA NECHCE OTEVŘENĚ BAVIT

PŘIPOMÍNÁME: „CHCI BÝT ZNÁMÝ JAKO ZÁPASNÍK, NE JAKO NĚČÍ PARTNER“: ZDENĚK POLÍVKA PROZRADIL, KDY HO ZAUJALA LUCIE VONDRÁČKOVÁ

Share