„Trochu prostoru“: Camilla „přiložila ruku“ k rozchodu Kate a Williama

Princ William a princezna Kate měli ve vztahu dlouhé období, kdy se scházeli, a m2li jen mileneck7 vztah. Trvalo to téměř deset let, než se jejich zásnuby uskutečnily.

Princ William a Kate Middleton/Zdroj: youtube.com

Pravděpodobně víte, že milostný příběh Kate a Williama nebyl perfektní. Začínali přátelstvím, které přerostlo v lásku, ale také během svého desetiletého vztahu se rozešli v roce 2007.

Princ William a Kate Middleton/Zdroj: youtube.com

To se stalo v době, kdy pár nemohl spolu trávit dost času. William a Kate veřejně přiznali svůj rozchod, přičemž William trval na tom, že se tehdy „snažili najít vlastní cestu“ a že si navzájem dali „trochu prostoru“ a podle prince to fungovalo.

Autor knihy „William a Kate: Královský milostný příběh“ Christopher Anderson řekl, že královna Camilla mohla být důvodem rozchodu páru.

Královna Camilla/Zdroj: youtube.com

Podle autora, rozchod šokoval všechny, a následně se začalo spekulovat, že rozešli se kvůli Camille. Královna Kate nesnášela, protože byla první ženou, kdo nepochází z královské rodiny.

Královna Camilla a kr8l Karel III./Zdroj: youtube.com

„Bylo mi řečeno během rozchodu, že Camilla skutečně šeptala Charlesovi do ucha, že je opravdu čas, aby se William rozešel s Kate,“ dodal autor. Naštěstí rozchod netrval dlouho, a po deseti týdnech se sešli.

Princ William a Kate Middleton/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JIŘÍ BARTOŠKA SE ZNOVU OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI S KRÁTKÝMI VLASY: CO SE HERCOVI STALO

PŘIPOMÍNÁME: ZLATA ADAMOVSKÁ SE I LETOS VE STARDANCE NEOBJEVÍ: PROČ POTŘETÍ NABÍDKU ODMÍTLA

Share