„Ty jsi neskutečná kočka“: Helena Vondráčková ukázala fotku v plavkách a všem vyrazila dech

Helena Vondráčková se dočkala zasloužené dovolené, které si nyní užívá. Rozhodla se ale zůstat v Česku a nejela nikam do zahraničí. Na Instagramu však svým příznivcům ukázala fotku v plavkách a mnohé svou postavou překvapila.

Helena Vondráčková / Zdroj: tv.blesk.cz

Zpěvačce je 75 let, ale své figury se rozhodně nemusí stydět. Odpočinek si nyní užívá s kamarády a také manželem. Pod její fotkou uživatelé sociálních sítí zanechali mnoho pozitivních komentářů. Ozvali se nejen fanoušci Vondráčkové, ale také i známé osobnosti.

Na snímku je vidět, že počasí umělkyni přeje a na sobě má dvojdílné plavky. Vondráčková rozhodně se své postavy nemusí stydět a ukázala, jak je štíhlá.

Ocenili to nejen příznivci zpěvačky, ale i celebrity. „Ty jsi neskutečná kočka,“ napsala Olga Lounová a přidala se i Dara Rolins.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Helena Vondráčková uvedla, že počasí je skvělé a toto léto stráví na svém hausbótu, i když moře má také ráda. „V Čechách jsou krásná místa, o kterých člověk mnohdy ani neví,“ prohlásila zpěvačka, která i přes svůj věk stále koncertuje a je velmi aktivní.

PSALI JSME: “S NÍM ANI VTEŘINA NEBYLA MARNÁ”: JIŘÍ DVOŘÁK MÁ NOVOU LÁSKU. O 27 LET MLADŠÍ SLEČNA PROZRADILA, JAK SE SE ZNÁMÝM HERCEM SEZNÁMILA

PŘIPOMÍNÁME: “JSEM MOC VDĚČNÁ ZA TO, ŽE JI MÁM”: CHARLOTTE ŠTIKOVÁ OSLAVILA SVÉ 26. NAROZENINY. JAK JÍ POBLAHOPŘÁLA JEJÍ SESTRA ORNELLA

Share