Týna ze Slunečné ví, jak potěšit své fanoušky: Na Instagramu ukázala své křivky

26letá herečka Eva Burešová, která má roli cudné Týny v seriálu Slunečná potěšila své fanoušky fotografiemi v sexy spodním prádle.

Herečka je maminkou 3letého chlapa Nathaniela, a má dokonale tělo. Fotografům ukazuje své křivky v odvážných kostýmech. Závidí ji i ženy o mnoho let mladší, které ještě ani nerodily.

Zdroj: celebritytime.cz

V polovině června herečka sdílela snímek, v němž na vysokých podpatcích, v silonkách a topíku pózuje u zdi. “Ty jsi kusanec!” Napsala moderátorka Eva Decastelo pod příspěvkem.

Druhy záběr Burešová sdílela nedávno. Na černobíle fotografii má vytrčený rozkrok a nekonečně dlouhé nohy. Eva Decastelo okomentovala to jako “Mega luxusní!”.

“Konečně žena a matka, která se nebojí ukázat! Já jsem dala jednu fotku a byla jsem kur… a děti prý jsou chudáci,” napsala pod snímkem jedna z fanynek.

Zdroj: blesk.cz

Burešová řekla svým příznivcům, jak kritice přistupuje, nedělá si z ní vrásky. “U mě je to to stejný. Ale já si do toho nenechám mluvit od nikoho jiného než mé rodiny. A těm se moc líbí!” vysvětlila herečka.

Zdroj: free1.cz

V seriálu Slunečná všichni ji vidí v obyčejné, volné košili, na Instagramu v sexy prádle. Takové sexy fotografie oceňuje především partner Evy Matyáš Adamec

Share