Václav Knop vyrazil do společnosti se svou mladší partnerkou: O vztahu s manželkou však mluvit nechce a vysvětlil proč

Herec Jan Kanyza za měsíc oslaví 75. narozeniny. Proto se v Galerii Art v Praze konala vernisáž, která byla spojena s oslavou jeho narozenin. Tam přišel jeho kamarád, herec a režisér Václav Knop. Spolu s ním dorazila i jeho partnerka s dcerou. Píše o tom server eXtra.cz.

Václav Knop / Zdroj: youtube.com

Diváci vědí, že Václav Knop hrál v seriálech Slunečná a Hospoda. Oblíbený herec kamarádí se svým kolegou Janem Kanyzou. Proto přišel na vernisáž, která byla spojena s oslavou narozenin Jana Kanyzy.

Dorazil tam spolu se svou partnerkou, která je prý o 30 let mladší než on. „Ano, je to moje přítelkyně,“ řekl pro eXtra.cz Václav Knop. Podle něj jsou spolu velmi šťastní. S maminkou přišla i její malá dcera.

Václav Knop s partnerkou a její dcerou / Zdroj: herminapress

Václav Knop loni přiznal, že má novou partnerku, která je výrazně mladší než on. Tehdy řekl, že jeho choť Leona s tím nemá problém.

Před rokem pro portál Super.cz řekl, že má volnost a že jeho manželka ji má také, dohodli se na tom společně. Takže může jít, kam chce a s kým chce. Režisér s manželkou ale spolu žijí dál a podle jeho slov je vše v pořádku.

Václav Knop / Zdroj: youtube.com

„Jsem těsně před smrtí a chci si ještě užít,“ řekl tehdy Knop pro server Expres.cz.

Václav Knop byl dvakrát ženatý, v manželství s herečkou Kateřinou Frýblovou se jim narodil syn Kryštof a dcera Hedvika. Svou druhou manželku Leonu si vzal v roce 2009 a stále spolu žijí. Ještě nedávno říkal, že se rozvod neplánuje.

Václav Knop / Zdroj: tv.blesk.cz

Ale teď o tom nechce vůbec mluvit, protože kvůli tomu měl obrovský skandál. Podle něj je to jeho soukromá věc a nyní nechce nic vysvětlovat. „Ze mě nevytáhnete vůbec nic,“ dodal Václav Knop.

PSALI JSME: DOMINIKA GOTTOVÁ PRÝ NEPRACUJE, ALE DOSTÁVÁ 39 TISÍC KORUN MĚSÍČNĚ: JAK NYNÍ ŽIJE NEJSTARŠÍ DCERA KARLA GOTTA

PŘIPOMÍNÁME: ALICE BENDOVÁ PRODÁVÁ SVÉ BYTY V ČESKU: CO SE STALO DŮVODEM

Share