„Vařím si, nikam moc nechodím a neutrácím“: Uršula Kluková promluvila o svém důchodu. Jak dnes žije

Mnoho důchodců nyní mají problémy s rostoucími cenami. Patří k nim i herečka Uršula Kluková, která říká, že každá valorizace je pro ní důležitá, protože má nízkou penzi. Aby přežila stále také pracuje. Informuje o tom web ceskeduchody.cz.

„Vařím si, nikam moc nechodím a neutrácím. Takže to pro mě není opravdu takový problém,“ uvedla umělkyně, která stejně jako ostatní důchodci bojuje s vysokou inflací.

Uršula Kluková / Zdroj: youtube.com

Je tak ráda za každou valorizaci, protože důchod má podprůměrný.

Aby mohla normálně fungovat stále pracuje a snaží se neutrácet. Kluková dodává, že pokud již pracovat nebude, bude muset vyjít jenom z důchodu.

Uršula Kluková / Zdroj: youtube.com

Kromě peněz se v práci těší na setkání s kolegy. To jí přináší velkou radost. Pracovní povinnosti se jí obnoví již v říjnu.

Kluková je moc vděčna za pracovní příležitosti, které jí pomáhají přežít. Nerozumí však, proč vše kolem tak zdražilo. „Nechápu, z jakého důvodu zničehonic takhle vylítly ceny, nevím,“ podotkla herečka.

Uršula Kluková / Zdroj: youtube.com

Umělkyně říká, že stále platí sociální a zdravotní pojištění. Neví však, jak dlouho ještě vydrží. Je proto ráda, že se důchody zvyšují, protože v budoucnu bude muset vycházet pouze z něj.

Uršula Kluková/Zdroj: youtube.com

Uršula Kluková doma má malého pejska a kočku, na které také musí utrácet peníze. Není to ale podle ní nic velkého, takže s těmito členy rodiny je v pohodě.

PSALI JSME: „PSÍ PIŠKOTY DÁVÁM PSOVI A PAK JE SAMA JÍM“: DAGMAR HAVLOVÁ PROZRADILA, JAKÝ MÁ PROBLÉM. PROČ NENÍ SE SVOU POSTAVOU SPOKOJENÁ

PŘIPOMÍNÁME: NĚMCOVÁ SE TVRDĚ PUSTILA DO BABIŠE: SENÁTORKA HAJÍ KOLEGU MILOŠE VYSTRČILA

Share