„Vévodkyně Kate pokračuje v tradici, kterou stanovila princezna Diana“ : Catherine se opakovaně objevila na veřejnosti se stejným oblečením

Ukázalo se, že je možné být princeznou a nosit několikrát stejné oblečení.

A někdo jiný se odváží vyčítat Kate Middletonové v plýtvání.

Tato půvabná dáma s lehkostí a neuvěřitelným stylem nosí různé modely šatů několikrát a současně ve zcela odlišných situacích.

Podívejte se na nejoblíbenější šaty ze sbírky vévodkyně.

1. Luxusní hedvábný hedvábné šaty

.

Vytvořená britskou návrhářkou Jenny Peckhamovou, Kate nosí několik příležitostí k událostem, jako je gala večeře 100 žen v hedžových fondech (2013), Národní galerie portrétů (2014).

I když byla těhotná, vévodkyně nezapomněla na své oblíbené šaty. Po mírném pozměnění postavy ji věnovala na charitativní akci – na večeři k 600. výročí svatby Andělů s vlasy zasunutými do sofistikovaného svazku.

2. Krajkové šaty v podlaze

.

Britská značka Temperley přidala na podlahu kolekci večerních šatů Kate Middleton s krajkovými šaty. V lednu 2012 se v něm paní objevila na slavnostní akci.

Zvláště dobře vypadaly šaty s doplňky – černou spojkou a diamantovým náramkem. O několik měsíců později měla Kate tyto rozkošné šaty na premiéře „The Horse“.

3.Červené šaty

.

Jedním z oblíbených latexových kostýmů Kate Middleton pro každodenní nošení jsou jasně červené šaty délky kolen od AlexanderMcQueen. Poprvé ji viděli na vévodkyni během události Thames Diamond Anniversary 2012.

Oblečení doplňuje klobouk v tónu, stejnou spojku a boty v barvě těla. Příště se jí zúčastnila v roce 2014, když se zúčastnila oficiální akce v Buckinghamském paláci v kombinaci s lakonickými černými botami a spojkou.

4. Jemné růžové šaty

.

Tento outfit je světle růžový a vytvořil ho designérka Emilia Wickstead. Stojí to 2 000 $. Kate Middletonová nosila kabátové šaty dvakrát za měsíc.

Poprvé ji viděli na svém obědě v zámku Windsor, podruhé ve spojení s neobvyklým kloboukem, který je nedílnou součástí oblékání těchto událostí – na čajovém večírku v Buckinghamském paláci.

Světle růžová barva a klasický střih vytvářejí lakonický a velmi romantický vzhled.

5.Bílé šaty

.

Skutečnost, že náladu většiny oblečení tvoří doplňky, Kate Middleton obratně demonstruje každý jejich vzhled na světě.

6. Pletené šaty ve stylu „námořních“

.

Dalším oblečením, které několikrát dovedně porazila vévodkyně z Cambridge, jsou pletené šaty v námořnickém stylu.

Ukázalo se, že tyto šaty byly docela demokratické a všestranné a byly skvělé pro formální turné po Kanadě i pro tenisový zápas. Podívej, na těchto dvou obrázcích je Kate Middleton velmi důležitá pro její vlasy a správné doplňky.

7.Krémové šaty

.

8.Smaragdové šaty

.

9.Šaty z krajky

.

10.Béžový kabátek

.

11.Večerní šaty

.

12.Zelený kabátek

.

13. Žlutý kabátek

.

Share