„Vlasy staré měním za nové“: Veronika Žilková se pochlubila novým účesem

Veronika Žilková se rozhodla pro změnu. Herečka dříve nosila mikádo, ale ve středu si nechala prodloužit vlasy umělými loknami. Na svém Instagramu se pochlubila novým účesem.

Její nejstarší dcera Agáta Hanychová ji přesvědčila, aby šla do kadeřnictví a prodloužila si vlasy. Nejprve se herečka vyfotila, když přišla do salonu.

„Vlasy staré měním za nové,“ napsala Veronika Žilková. Během živého vysílání přiznala, že si myslela, že to nebude nic příjemného, a že ji Agáta přesvědčila, aby to zkusila.

„Ale musím říct, že jsem nadšená,“ prohlásila slavná herečka. Tento proces se rozhodla ukázat svým fanynkám, aby se toho nebály.

Vysvětlila také, že byla vždy proti plastickým operacím, protože lidé „ztratí svoji tvář“. Některé věci však nazývá přirozenými zásahy, mluvila o cvičení, změně jídelníčku nebo změně účesu.

Veronika Žilková se samozřejmě později pochlubila svými novými prodlouženými vlasy. „Výsledek mé dnešní proměny,“ napsala k fotkám.

Někteří lidé psali, že jí více sluší krátké vlasy, ale většina fanoušků její proměnu ocenila. „Nezkracujte, ty dlouhé vám neskutečně sluší,“ pochválila ji jedna ze sledujících. „Omládla jste nejméně o 10 let,“ přidala se další.

PSALI JSME: „DNEŠNÍ DEN MÁME VE ZNAMENÍ VÝROČÍ“: HONZA MUSIL UKÁZAL SVATEBNÍ FOTKU, OŽENIL SE PŘED 38 LETY

PŘIPOMÍNÁME: „PŘIPADÁ MI NESTÁLÁ“: MICHAL ŠTIKA PROMLUVIL O PODIVNÉM CHOVÁNÍ SVÉ DCERY CHARLOTTE ŠTIKOVÉ

Share