Z reálného života: S bratrem jsme uklízeli mámin byt. Přemístili jsme skříň a objevili dveře do skryté místnosti

Paulina a Radek pracují ve Finsku 10 let. Neměli jinou možnost, protože jejich osobní život se příliš nevyvíjel a peníze vždy potřebovali. Kromě toho byla matka Pauliny a jejího bratra Radka nemocná, proto potřebovala zdravotní sestru.

Tajemný pokoj/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

V této rodině však byla velká finanční díra, kterou otec Pauliny a Radka každým dnem zvětšoval. Byl vážně závislý a nechtěl se z ní dostat. Jeho žena se o to neustále starala a dospěla k bodu, kdy už se bez cizí pomoci neobešla. Paulina posílala matce peníze a netušila, že je na tom tak špatně.

Otec Pauliny a Radka, Marek, si rychle uvědomil, že jeho skromný příjem na silné nápoje nestačí, a začal manželku všemožně mučit. Žena neměla tolik vitality, aby se s manželem hádala, ale pokaždé se snažila peníze před manželem skrýt. V opačném případě by bylo vše převzato.

Tajemný pokoj/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Srdce maminky nezvládlo dlouho vydržet neustálé šikany a hádky. Sestra maminky okamžitě nahlásila Paulině, co se stalo, takže ta s bratrem odletěli do své rodné zemí již prvním letem. Marek takový obrat nečekal a jakmile si uvědomil, že manželka odešla do jiného světa, byl hodně tichý.

Radek převzal organizaci pohřbu, protože Paulina byla po ztrátě matky ve špatném emocionálním stavu. Stále se nemohla vzpamatovat z tragédie, ale všimla si, že z peněz, které poslala, nezůstalo nic. Maminka jim vyprávěla, že dělali opravy v koupelně i v kuchyni. Byt ale vypadal ještě hůř než dříve. Opravdu otec utratil úplně všechno?

Tajemný pokoj/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Po posledním rozloučení s milovanou maminkou se Paulina nemohla sebrat. Jakmile bratr, sestra a otec zůstali v bytě sami, Paulina se vrhla na otce a začala ho třást. „To ty jsi ji zahnal do hrobu! Utratil jsi všechny peníze, které jsem ti poslala? Poctivě jsme na nich vydělali a ty, nevděčníku!“ Paulina zatlačila svého otce k nejbližší skříni a najednou viděla, že se za ní něco skrývá.

Už přestala otce tahat a ukázala bratrovi dveře, které se ukázaly po neúmyslném přemístění skříně. Odtáhli ji a jejich očím se otevřely dveře. Vstup do tajné místnosti, kde byla jen malá komoda s jednou zásuvkou. Uprostřed šuplíku našla hromadu peněz. Ukázalo se, že matka peníze v tuto skříň odkládala pokaždé, když Paulina je jí poslala. Schovávala je před Markem. Sourozenci nemohli uvěřit, že křehká žena dokázala tuto těžkou skříň odsunout, aby ukryla peníze.

Stará skříň/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “ŽÁDNÁ PROCHAZKA RŮŽOVÝM SADEM”: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROMLUVILA O SVÝCH PLÁNECH NA LETOŠNÍ LETNÍ SEZÓNU

PŘIPOMÍNÁME: Z REÁLNÉHO ŽIVOTA: SYN PŘESTAL MATKU NAVŠTĚVOVAT. KDYŽ UVIDĚLA SYNA, ÚSMĚV JÍ ZMIZEL Z TVÁŘE

Share