Žena dostala dopis s omluvou od Babiše za výrok o „zaplacených demonstrantech“: proč expremiérovi nevěří, že byl upřímný

V roce 2018 expremiér Andrej Babiš prohlásil, že demonstranti na protivládním protestu byli zaplacení. Soud mu ale v létě nařídil, aby se za své výroky omluvil. Demonstrantka Jana Filipová nyní dostala dopis s omluvou od politika, kterého žena žalovala. Píše o tom web ČT24 s odkazem na seznamzpravy.cz.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

V dopise Babiš uvedl, že ženu nechtěl urazit, protože ji nezná. Bývalý premiér dodává, že ctí pravidla právního státu, ale s rozhodnutí soudu nesouhlasí a podá dovolání. Soudu se ale podvoluje a posílá omluvu předepsaného znění.

Paní Filipová byla těmto dopisem příjemně překvapená ale říká, že to nebylo od šéfa hnutí ANO upřímné. Server doplnil, že omluvu demonstrantka dostala včas, ale náklady řízení byly zaplaceny se zpožděním.

Žena je šťastná, že za čtyři roky dokázala řízení dotáhnout do konce a soud uznal expremiéra lhářem. „Jen si kladu otázku, kolik lží si od tohoto člověka ještě budeme muset vyslechnout?“ uvedla Jana Filipová s tím, že úvod dopisu od Babiše nepůsobí upřímně.

Andrej Babiš / Zdroj: youtube.com

Babiš obvinil demonstranty, kteří se sešli 11. července 2018 na protestu, který se konal v den hlasování důvěry menšinové Babišové vlády. Politik tehdy řekl, že lidé nemohou demonstrovat 16 hodin a musí prý za tím být nějaká motivace.

PSALI JSME: VÁCLAV NOID BÁRTA SE POCHLUBIL DALŠÍ FOTOGRAFII ZE SVATBY: FANOUŠKŮM UKÁZAL NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ČÁST VESELKY

PŘIPOMÍNÁME: FELIX SLOVÁČEK SE OBJEVIL S NOVOU ŽENOU VE SPOLEČNOSTI: JAK NA TO ZAREAGOVALA DÁDA PATRASOVÁ

Share